ua en ru

"Товариш молодець": ватажок луганських терористів "спалив всю контору"

"Товариш молодець": ватажок луганських терористів "спалив всю контору" Колаж РБК-Україна

Леонід Пасічник "спалився" в прямому ефірі

Новий ватажок терористів "ЛНР" Леонід Пасічник подякував Володимиру Путіну за підтримку, тим самим "спаливши всю контору". На це звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк на своїй Facebook-сторінці.

"Кремль почав виводити на "міжнародну арену" нового ватажка "ЛНР". Пасічнику виділили 22 хвилини в ефірі держканалу "Россия 24". Товариш молодець: сам не помітив, як спалив всю контору, і насамперед подякував своїм начальникам Путіну і Суркову", - зазначив він.

Пасічник за старою російською традицією почав з демонстрації лояльності.

"Сподівається, що йому це допоможе, хоча Плотницький в свій час обклеїв весь окупований Луганськ плакатами з особою президента РФ, але поїхав жити під Москву", - підкреслив журналіст.

До речі, зміщення Плотницького бойовиками з окупованого Донецька терорист назвав "ліквідацією українських підривних груп".

"Ці люди прекрасні, повторюють, як мантру, що вони прихильники Мінська-2, і тут же заявляють про "реформу збройних сил", що само по собі суперечить Мінськими угодами", - зазначив Цимбалюк.

"Товариш молодець": ватажок луганських терористів "спалив всю контору"

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

"Товариш розповідає про налагодження відносин між державами "ЛНР" і "ДНР" і знову демонструє, що Москва плювала на ці угоди, де йдеться про особливий статус ОРДЛО", - сказав він.

Цимбалюку шкода громадян України на окупованих територіях: росіяни-"визволителі" зупинили місцеві заводи і через три роки намітили переділ шахт, які виявляються весь цей час працювали в тіні.

"В інтерв'ю видно, що говорить український зрадник - колаборант. Українська риса у нього залишилася, проговорився, хоче змістити своїх московських начальників: скаржиться, що продукти і ліки на окупований Донбас надходять з Росії, де вони не можуть регулювати і контролювати ціни", - резюмував Цимбалюк.

Раніше український журналіст розповів, чому росіяни так бурхливо відреагували на його питання Путіну.