ua en ru

"Україна з власним обличчям": названо головні досягнення країни в 2017 році

"Україна з власним обличчям": названо головні досягнення країни в 2017 році фото: Українці (РБК-Україна)

Україна досягне європейського рівня через 20-30 років

Зміни в гуманітарній сфері стали головною перемогою України в році, що минає. Таку думку висловив журналіст Віталій Портніков, передає "Радіо Свобода".

Він зазначив, що без змін в культурній, інформаційній і в освітній сфері не буде істотних змін у країні.

"Без цих змін всі інші реформи не варті паперу, на якому пишуться закони і постанови. Не вірте тим, хто стверджує що головне - просто добре жити. Добре жити можна де завгодно, тим більше, що сусідні країни вже готові прийняти сотні тисяч українців. А наше з вами завдання - добре жити в Україні. В Україні з власним обличчям", - акцентував Портніков.

Журналіст відзначає, що в Україні потрібно розвивати культуру і рідну мову.

"Всі економічні перетворення, боротьба з корупцією, політичні зміни не матимуть ніякого значення у випадку, якщо Україна не стане Україною. Якщо не буде розвиватися українська культура, якщо не переможе українську мову, якщо не буде розвиватися українське кіно, якщо не стане сучасним театр, якщо не буде україномовне освіта, якщо не заговорять українською в Києві, Дніпропетровську, Одесі і Харкові", - додав він.

Портніков уточнив, що почалися в країні реформи спрацюють 20-30 років, і тоді Україна стане звичайною частиною "великої Європи".

До речі, український футбольний клуб став одним з кращих в Європі.