ua en ru

Українець здобув перемогу у престижному міжнародному фотоконкурсі

Українець здобув перемогу у престижному міжнародному фотоконкурсі Фото: Фотоапарат (ru.wikipedia.org)

Сергій приїхав працювати в Китай танцюристом

Український фотограф Сергій Мельниченко став переможцем міжнародного конкурсу фотографій Leica Oskar Barnack Award 2017 в категорії Новачок. Про це повідомляє сайт конкурсу.

Як повідомляє сайт конкурсу, українця нагородять 10 тис. євро, камерою і об'єктив омLeica M. Мельниченко фотографував в нічних клубах Китаю і назвав свій проект Behind The Scenes (За кулісами).

За його словами, він приїхав в Азію, щоб працювати танцюристом, і почав брати з собою камеру кожен день. Організатори конкурсу оцінили цю ідею, і заявили, що ні одному фотографу раніше не вдавалося настільки наблизитися до китайської нічного життя.

"Десь у Китаї, на світанку, після довгої нічної роботи: спітнілі трансвестити, дівчата в ванних, наповнених пивом, п'яні виконавці і ще більша кількість п'яних серед глядачів. Побиті ноги, стопи, болять від танців, панчохи в сітку, жорсткий світло вбиральні. ... Всі аспекти повсякденного життя в дешевому розважальному бізнесі для туристів і місцевих жителів у Китаї - хоча це може бути де завгодно, насправді. Щоб забезпечити таке розуміння, недостатньо наблизитися. Як Сергію Мельниченко, вам потрібно бути частиною цього", - розповіли про роботу українця в оргкомітеті.


altaltaltaltaltaltalt

Фото: Проект Behind The Scenes (leica-oskar-barnack-award.com)

Сам Сергій родом з Миколаєва, він почав знімати близько восьми років тому.

До речі, стало відоме ім'я переможниці конкурсу "Міс Україна Всесвіт".