Український спортсмен потрапив у ТОП-20 кращих марафонців світу на Ріо-2016

Український спортсмен потрапив у ТОП-20 кращих марафонців світу на Ріо-2016 Фото: Українець Олександр Сітковський (Reuters)

Сітковський відстав від лідера гонки на 5 хвилин, подолавши 42 км за два з чвертю години. Два інших українця фінішували в п'ятдесятки

Марафонець з України Олександр Сітковський подолав дистанцію на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро і фінішував двадцятим. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Українець подолав дистанцію за 2:14:24. Якщо на перших кілометрах Сітковський був 94-му, то до кінця забігу йому вдалося вирватися в першу двадцятку. Чемпіоном у цій дисципліні став кенієць Элиуда Кипчоге, від якого українець відстав на 5:40.

У марафоні взяли участь ще два члена збірної України: Ігор Олефіренко зайняв 30-е місце з результатом 2:15:36, а Ігор Русс став 48-м, здолавши дистанцію за 2:18:19.

До речі, українські грації стали сьомими в командному багатоборстві на Олімпіаді 2016.