Українець виграв престижний турнір з десятиборства у Франції

Українець виграв престижний турнір з десятиборства у Франції Фото: Олексій Касьянов (xsport.ua)

Наш спортсмен, який не зумів фінішувати на Олімпіаді 2016 через травму, все ж завершив сезон на мажорній ноті

Український десятиборець Олексій Касьянов виграв змагання Decastar у французькому Талансі на останньому етапі IAAF Combined Events Challenge.

Як повідомили в прес-службі Федерації легкої атлетики України, 31-річний уродженець Стаханова показав результат в 8077 очок.

"Це неймовірно, що мені вдалося виграти в Талансі. Це був не дуже гарний рік для мене - я не завершив змагання на Олімпійських іграх, не проявив себе добре на чемпіонаті Європи. Радий, що нарешті показав такий результат", - сказав Касьянов.

До речі, в березні Чемпіонат світу з легкої атлетики в закритих приміщеннях приніс Олексію Касьянову "срібну" медаль.