Українські плавці-пенсіонери встановили незвичайний рекорд

Українські плавці-пенсіонери встановили незвичайний рекорд
Фото: Басейн у Запоріжжі

Естафета чотирьох дев'яносторічних спортсменів зафіксована в Міжнародної федерації плавання

У Запоріжжі четверо плавці встановили світовий рекорд в естафеті чотири по сто метрів. Вражає вікова категорія рекордсменів, середній вік яких — 90 років, повідомляє Канал 24.

Георгію Чижевському з Миколаєва скоро виповниться 93 роки. Він — чемпіон Європи та світу серед плавців, яким більше 90 років. Разом з колегами Георгій вирішив поставити ще один світовий рекорд.

Варто відзначити, що естафета чотирьох дев'яностолітніх плавців — унікальна. Так як такого не було ще ні в одній країні світу.

Разом з Георгієм Чижеским стартували 93–річний Георгій Козир, 90–річний Віталій Лисяк і 86–річний Анатолій Наклевкин. Саму дистанцію, а саме 400 метрів, літні рекордсмени подолали за 10 хвилин 56 секунд. Після фінішу плавці поділилися секретами спортивного довголіття.

"У 1986 році пішов на пенсію. І ось з тих пір займаюся. Кинув пити, кинув палити, і веду тільки здоровий спосіб життя", — розповів спортсмен–рекордсмен Анатолій Наклевкин.

Самі організатори зазначають, що кожні змагання для плавців–ветеранів — як свято і привід зустрічі зі старими друзями.

Світовий рекорд українців зафіксували за правилами Міжнародної федерації плавання, і незабаром він повинен з'явитися в її реєстрі. Також унікальне досягнення спробують внести у Книгу рекордів Гіннеса.

Крім цього, жителька Чернігівської області встановила рекорд України у довголітті.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся