"Екологічне пекло":

Українське місто очолило топ-10 найбільш небезпечних місць світу

STYLERLIFE        17.07.2017 - 12:47
Фото: Прип'ять (РБК-Україна)
Фото: Прип'ять (РБК-Україна)

Екологи назвали найменш прийнятні для проживання міста у світі

Фахівці Блексмітовського інституту в місті Нью-Йорк, який займається проблемами екології та забруднення навколишнього середовища, склали рейтинг міст, які не рекомендується відвідувати туристам.

Як пише сайт ofigenno.com, очолило рейтинг покинуте місто Прип'ять Київської області.

"Яке же місто може очолювати рейтинг найменш прийнятних для проживання міст у світі? Звичайно ж, це місто біля сумно відомої Чорнобильської АЕС. Катастрофа, яка сталася в 1986 році, принесла стільки радіації, що досі навколо атомної станції та Прип'яті тягнеться нежила зона відчуження радіусом 30 км", - йдеться в матеріалі.

Також у рейтинг потрапили російські міста Дзержинськ, де за останні роки поховали понад 200 тис. тонн небезпечних хімічних відходів, і Норильськ. Повітря в останньому настільки забруднене, що у 2001 році уряд заборонив в'їзд у місто іноземцям.

Крім того, в топ-10 потрапили такі міста, як Кабве (Замбія), Ла-Оройа (Перу), Ліньфінь і Тянжинь (Китай), Сукінда і Вапі (Індія) і Сумгаїт (Азербайджан).

"Як показує досвід людей, для того щоб вбити навколишнє середовище, не обов'язково будувати АЕС. Виробництво банальних металів і гуми може перетворити колись прекрасні міста в екологічне пекло", - наголошується в матеріалі.

Раніше поляки "оживили" мертву Прип'ять.

Теги: экология
On Top