Український журналіст порівняв братання з Донбасом з біблійною історією про Каїна та Авеля

Український журналіст порівняв братання з Донбасом з біблійною історією про Каїна та Авеля
Фото: Жителі Донбасу на мітингу

На думку журналіста, не варто всіх громадян з українським паспортом підписувати під єдиний проект

Український журналіст Остап Дроздов вважає, що дружба і братерство з жителями окупованого Донбасу ні до чого доброго не призведе. Свою точку зору він виклав у пості, який опублікував на Facebook.

"Каїн і Авель теж були рідними братами. Братання й родичання з тими, хто для тебе ментально чужий, - це дуже радянська технологія. Ми свідомо будуємо Україну каїнів і Авелів. На це прикро дивитися. Бо за блокадним Донбасом, як правило, тужать ті, хто ніколи б не погодилися там жити. Ані дня. Тужать ті, хто ні разу там не бував і навіть не планує там бути, тим паче нести туди український промінь правди, коли все скінчиться", - написав Дроздов.

"Об’єднання буде міцним лише тоді, коли це буде об’єднанням кращих, а не всяких. Кращих – а не всяких! Ми ж хочемо на підставі наявності українського паспорта загнати в єдиний державний проект усіх підряд – і тих, хто готовий загинути під кулями, і тих, хто ці кулі благословляв на знищення «майданутих». Ми хочемо перемішати всіх і вся – й нафаршувати нашу державу неодмінними антагонізмами, з якими потім доведеться героїчно боротися до скону віків. Навіщо, поясніть мені?", - підсумував журналіст.

 

Блокадою навіяно... Каїн і Авель теж були рідними братами. Братання й родичання з тімі, хто для тебе ментально чужий, - ...

Опубліковано Ostap Drozdov 9 березень 2017 р.

Як раніше писав Styler, мережа зворушила фото чоловіка, який проводжає дружину на Донбас.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся