ru ua

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото) Фото: Дитячий майданчик в Конотопі (facebook.com/Управління-житлово-комунального-господарства-Конотопської-міської-ради)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей інцидент

У мережі обурилися станом дитячих майданчиків у Конотопі. Про це повідомив журналіст і блогер Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

Казанський звернув особливу увагу на те, що фото дитячих гірок і качель в бруду опинилися на реальній сторінці управління ЖКГ Конотопської міськради в соцмережах.

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)

Скріншот поста (facebook.com/Управління-житлово-комунального-господарства-Конотопської-міської-ради)

"Деякий час тому написав про феєричну дитячий майданчик у Запоріжжі, якій хвалилися місцеві чиновники, і тепер мені періодично надсилають фотографії різного трешу з інших міст. Скрізь у людей одні і ті ж проблеми — крадіжка, халатність комунальних служб і неймовірно дурні чиновники. Ось типовий приклад із Конотопа. Надіслали посилання на сторінку Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради", - написав він.

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)

Фото: Дитячий майданчик в Конотопі (facebook.com/Управління-житлово-комунального-господарства-Конотопської-міської-ради)

Блогер дивується, як місцева влада може хвалитися такими "досягненнями".

Казанський каже, що спочатку подумав, що це якийсь "чорний" піар, і хто-то "мочить" конотопського мера, тому що на викладених фотографіях були зображені якісь дитячі гірки та гойдалки в багнюці, але виявилося, що це реальна сторінка управління ЖКГ Конотопської міськради.

"Влади Конотопа дійсно хваляться ось цим і називають це "дитячим майданчиком". Я вже писав раніше скільки приблизно коштує типова дитячий майданчик. Ціна питання — близько 2 тисяч доларів. Зрозуміло, Конотоп — місто небагатий. Але у 2000.е. — цілком підйомні гроші навіть для села. І в Конотопі таку суму тим більше могли знайти", - вважає Казанський.

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей інцидент.

Влада Конотопа хвалиться "пекельним" дитячим майданчиком (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, що блогер розповів про цивілізований розрив України і західного світу. Він каже, що за останні 25 років рівень життя українців, незважаючи ні на що, став вище, Україна зробила "грандіозний цивілізаційний ривок" і західний світ для нашої держави перестає бути "паралельної всесвіту".