ua en ru

"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої

"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої Фото: Малятко Аміна (facebook.com/ukozariz)

З народженням дитини жінку привітали бійці 8-го батальйону Української Добровольчої армії

В Одесі молода мама Ірина Лавренюк вирішила назвати свою народжену доньку на честь патріотки України Аміни Окуєвої, яку розстріляли 30 жовтня під Києвом. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Юрій Козариз і опублікував фотографії щасливої родини.

"Замість однієї Аміни Україна народить тисячі нових Героїв! Сьогодні бійці 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії разом з Радою Громадської Безпеки, Олегом Хвощевским, патріотичною громадськістю привітали Іринку Бубнову - Лавренюк з народженням дочки, яку назвали на честь Аміни Акуевой", - повідомив Козариз.

"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни ОкуєвоїСкріншот (facebook.com/ukozariz)


"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої"Замість однієї - тисячі": в Одесі дитину назвали на честь Аміни Окуєвої

Фото: Дівчинку назвали Аміною (facebook.com/ukozariz)

Нагадаємо, що велика патріотка України Аміна Окуєва була вбита 30 жовтня під Києвом. У машині, яку обстріляли, вона перебувала разом з чоловіком Адамом Осмаєвим. Це вже не перший замах на подружню пару. У перший раз Осмаєв отримав травму, але залишився в живих. Окуєва народилася не в Чечні, всупереч чуткам, а в Одесі.

Читайте такожбстрел автомобіля учасниці антитерористичної операції (АТО) на Донбасі Аміни Окуєвої і її чоловіка Адама Осмаєва є продовженням замаху в червні 2017 року. Про це заявив у коментарі Осмаєв LB.ua.