ua en ru

Водій BlaBlaCar пропав разом з попутниками

Водій BlaBlaCar пропав разом з попутниками Фото: Тарас Позняків, що підвозив попутників з BlaBlaCar пропав на шляху зі Львова до Києва (Вконтакте / Тарас Позняків)

Ведуться пошуки автомобіля та осіб, які зникли по дорозі зі Львова до Києва. Водій віз пасажирів, з якими зв'язався через сервіс попутників BlaBlaCar

Київ та Львів об'єднали зусилля для пошуку зниклого Тараса Познякова. 4 квітня львів'янин підвозив до Києва пасажирів, яких знайшов на сервісі попутників BlaBlaCar, але до столиці він так і не добрався.

Про це на сторінці групи Varta1 в Facebook написав Ігор Зінкевич.

"Сьогодні виїхав зі Львова до Києва Позняків Тарас Олександрович, 1991 року народження. 4 квітня вранці виїхав у Київ на автомобілі Ауді А6, 2006 р. сірого кольору. Номерний знак ВС4446СИ. Виїхав з пасажирами, з якими зв'язався по блаблакару. В 12:00 повинен бути в Києві. І на зв'язок не виходить, на зустріч не приїхав", - сказано в повідомленні.

Особистості попутників, з якими Тарас виїхав зі Львова, вдалося встановити:

  1. Мазарчук Олег Віталійович (07.12.1969), м. Київ.
  2. Дем'ян Володимир Георгійович (24.02.1983) Чернівецька область.

Водій BlaBlaCar пропав разом з попутниками

Фото: У соцмережах поширюється інформація про зниклого львів'янина з проханням допомогти в пошуках (Facebook)

Останній раз Тарас Позняків виходив на зв'язок під час зупинки на заправці приблизно в 40 км від Києва. Також вдалося встановити, що автомобіль з'їхав з траси в районі села Бобриця 23-26 км від Києва. Після цього телефонний зв'язок з водієм пропала.

Водій BlaBlaCar пропав разом з попутниками

Фото: Родичі і активісти шукають Трараса в лісах поблизу села Бобриця (Facebook)

Друзі і родичі зниклого, а також всі небайдужі ведуть пошуки Тараса в лісах поблизу села Бобриця. Поліція також зайнялася пошуком автомобіля та його водія. Адміністрація BlaBlaCar сприяє слідчо-разыкной роботі поліції.

Водій BlaBlaCar пропав разом з попутниками

Фото: Знімок з камери спостереження на заправці, звідки Тарас спілкувався з рідними в останній раз (Facebook)

"Він виїхав вранці 4 квітня і 12 годин повинен був бути в Києві. Але в призначений час на зустріч не приїхав - ми з'ясували, що останній сигнал його телефону був з с. Бобриці біля Києва. Телефон вимкнений. На заправних станціях за фотографіями видно, що він і ще один чоловік, з яким він їхав, виходять, заправляються. Мені отзвонилась адміністрація BlaBlaCar, сказали, що за заявкою слідчого вони зараз готують пакет інформації: хто йому писав, що за люди, їх телефони. Його пошуками займаються громадські діячі зі Львова, також все орієнтування є у патрульних Києва, шукають і машину", - розповів Родіон, двоюрідний брат зниклого Тараса.

У мережі ведеться активне обговорення ситуації.

Нещодавно росіянка звинуватила акушерів у крадіжці новонародженого.