ua en ru

"Сморід, крики": у Києві націоналісти влаштували перевірку ромів на вокзалі

"Сморід, крики": у Києві націоналісти влаштували перевірку ромів на вокзалі Фото: Націоналісти перевірили ромів на вокзалі (С14-Telegram)

Активісти змусили ромів прибрати за собою бруд

Українська праворадикальна громадська організація С14, яка декларує прихильність українського націоналізму, влаштувала рейд на залізничному вокзалі Києва. Націоналісти вирішили перевірити ромів. Про це повідомили в Telegram-каналі організації.

"Ср*год, сморід, шум і жебрацтво. А також сотні мішків цукерок, які вони підчистили на київських кладовищах. Все, що можна сказати про їх присутності", - сказано в повідомленні націоналістів.

"Сморід, крики": у Києві націоналісти влаштували перевірку ромів на вокзалі"Сморід, крики": у Києві націоналісти влаштували перевірку ромів на вокзалі

"Сморід, крики": у Києві націоналісти влаштували перевірку ромів на вокзаліФото: Візит до ромів націоналістів (С14-Telegram)

"В результаті нашої прогулянки негативних ромів стало менше. Змусили прибрати за собою, не палити і не бухати в громадських місцях. Припинили на час терор громадян з боку їхніх дітей-жебраків. Також перевірили наявність документів і квитків. День-два, і їх вже повністю не буде", - повідомляють в організації.

За словами націоналістів, поліція не перевірять ромів на вокзалі, що дуже дивно. Також наголошується, що це не останній візит.

Як раніше повідомлялося, в поліції прокоментували ситуацію з ромами на вокзалі.