ua en ru

Лікарі провели унікальну операцію в дитячій лікарні: усі подробиці

Лікарі провели унікальну операцію в дитячій лікарні: усі подробиці Фото: Віталій Носач/РБК-Україна

У Херсоні лікарі зробили незвичайну операцію дитині

У середу, 13 березня, у Херсоні лікарі провели незвичайну операцію в дитячій обласній лікарні. Дванадцятирічному школяреві витягли з шлунка два злиплих магніти. Про це повідомляє місцеве видання "Kherson.net.ua".

Дитина відкусила два металевих магніти зі стрічки, на якій вони були закріплені і випадково проковтнула. Але найбільша проблема була в тому, що магніти з розміром в плід фініка злиплися між собою і перекрили вхід в кишечник.

Спочатку лікарі хотіли уникнути операції і намагалися видавити магніти, а також використовували проносне. Але всі спроби позбутися від магнітів в шлунку дитини виявилися марними. Магніти не зрушили з місця.

Варто зазначити, що таке становище загрожувало школяреві некрозом тканин і перитонітом. Все це могло призвести до летального результату. Тому потрібно було терміново провести операцію.

Дитині спочатку видалили апендикс, а потім уже витягли магніти. Операція зайняла більше двох годин. Головний лікар повідомив, що операція пройшла успішно, хлопець почуває себе добре і йде на поправку.

Медики також розповіли, що дітей, які проковтнули який-небудь предмет привозять не рідше одного разу на два тижні. Нещодавно в лікарню доставили однорічну дівчинку, яка проковтнула монету, але все обійшлося без хірургічного втручання. Монету витягли з допомогою фіброгастроскопа.

Нагадаємо, що лікарі розповіли про незвичайні операції у дитячій лікарні: палиця в животі і пробите горло.

Раніше повідомлялося про те, що українські лікарі "змили" рак з кістки пацієнта. Дана методика позбавляє дітей і підлітків від ампутації та протезування.

Ми також писали про те, що українка з ростом в один метр двічі стала мамою. При тому, що лікарі їй радили взагалі не народжувати.