Лікарі та волонтери поставили на ноги ще одного бійця тяжкопораненого

STYLERLIFE        14.10.2016 - 10:31
1857
Легендарний боєць "Сумрак" прийшов на могилу побратима: у мережі з'явилося пронизливе відео "За нашу землю, дорогу й кохану": бійці АТО прочитали вражаючий вірш до Дня захисника України
Фото: Віталій (censor.net.ua)
Фото: Віталій (censor.net.ua)

Віталію зробили кілька операцій, але нога сросталась неправильно

Боєць 28 ОГМБ Віталій, що проходить лікування в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених", зараз одужує і готується вийти з клініки.

Про це повідомляє "Цензор.немає".

На днях хлопцеві зняли гіпс з ноги - контрольний огляд показав, що лікування пройшло успішно, травми вилікувані і поранена нога придбала форму правильню. Попереду Віталія чекає період реабілітації: хлопцеві доведеться заново звикати до самостійної ходьбі на власних ногах", - розповіли волнтеры з People's Project.

Повідомляється, що на дороге лікування допомогли зібрати гроші люди, які сделпли пожертвування.

"Віталій отримав поранення ще влітку 2014-го. Під час бою біля Савур-Могили танк Віталія потрапив під потужний мінометний обстріл. Вибухи скинули важку бойову машину з мосту, боєць отримав серйозні травми пошкодив ногу і живіт. Наступні п'ять операцій у державних госпіталях полегшення не принесли: хоча рани живота і вилікували, важко пошкоджений нога зрослася неправильно. Стопу сильно викрутило, до того ж, за покалічені кістки, нога серйозно коротшає. Звичайно, ходити самостійно Віталій не міг - цьому завадили постійні сильні болі і набряки у деформованій нозі", - розповіли в "Народному проекті".

 

Нагадаємо, девушка-боєць ВСУ потрапила під поїзд. Їй необхідна матеріальна допомога.

On Top