ua en ru

"Вороги Донбасу провернули дуже хитру операцію": блогер розповів про "досягнення" борців з фашизмом"

"Вороги Донбасу провернули дуже хитру операцію": блогер розповів про "досягнення" борців з фашизмом" Фото: Окупований Донецьк (flickr.com/eu_echo)

У мережі повідомили про перспективи окупованих територій після діяльності бойовиків

Стало відомо про чергове "досягнення" окупантів на Донбасі. Про це розповів відомий блогер та журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ще одне "досягнення" борців з фашизмом і захисників російської мови", - розповів він.

За його словами, тільки за останній рік за офіційними даними із зони АТО на підконтрольну Україні територію виїхало понад 2000 компаній.

"При цьому, на Донбасі з цих двох тисяч залишилося тільки 568 фірм. Решта виїхали з Донецької та Луганської областей в інші регіони України. В основному - в Київ, Харків та Запоріжжя", - зазначив блогер.

"Разом з цими компаніями - податки, кадри, перспективи", - додав Казанський.

"Вороги Донбасу провернули дуже хитру операцію. Прикинувшись "визволителями" і "патріотами", вони завдали регіону важкої шкоди, від якої Донбас навряд чи коли-небудь зможе оговтатися", - написав журналіст.

"Напевно більшість компаній, які переїхали, вже не повернуться назад. Майбутнє Донбасу під "ЛДНР" - руїни і злидні", - підкреслив він.

"Вороги Донбасу провернули дуже хитру операцію": блогер розповів про "досягнення" борців з фашизмом"

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, кримчани знайшли "крайніх" у своїх бідах.

У мережі повідомили, що жителі окупованого Криму скаржаться на постійне погіршення ситуації після захоплення півострова Росією. Так, у Керчі городяни скаржаться на постійну відсутність водопостачання.

"В чорний список керченський водоканал. Начальство — злодії, співробітники — алкаші і наркомани, працювати не хочуть. Все місто в проривах, вода тече де завгодно, але тільки не з крана городян. Але година відплати, і блисне над головами винних караючий меч правосуддя", - цитує слова з кримських пабліків, які лояльні до окупантів, спільнота KrimRt в Тwitter.

Відзначається, що люди продовжують вірити кремлівській пропаганді.

У Севастополі, наприклад, одна жінка на межі маразму видала перл: "Батареї не топлять. Це все Порошенко винен. Його диверсанти опалення відключають!"- повідомили у crimeaua1.

"Телевізор, припини! Що ти з людьми робиш", - прокоментували в мережі.

"Злі язики подейкують, що США і Захід дуже довго намагалися поставити Росію на коліна, але потім кинули цю пропащу справу — Росія так і залишилася лежати", - підсумували користувачі.