ua en ru

Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)

Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото) Фото: Пуща-Водиця (Олекса-Київ wikipedia.org)

Дахи будинків розбиті деревами, які на них впали

У мережі показали стан будинків в Пущі-Водиці. Знімки колишньої здравниці показав на своїй Facebook-сторінці Олександр Марущак. Судячи по знімках, будинками ніхто не займається, фарба на них облупилася, дахи на деяких порвались.

"Вимираюча Пуща-Водиця. Старих будиночків тут залишилось не багато. Дахи деяких побиті деревами, що на них впали. На деяких помітні сліди давніх ремонтів - в різні кольори пофарбовані стіни. А в одному (з великою та красивою башточкою) живуть люди, замурувавши правий бік віранди... Хочеться вірити, що ці будинки вціліють і не згорять, як інші від нібито випадкових пожеж... заради чиїхось розкішних маєтків.", - написав Марущак.

Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Фото: Пуща-Водиця (Facebook/Олександр Марущак)

Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Скріншот (Facebook/Олександр Марущак)


Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)Вимираюча Пуща-Водиця: як сьогодні виглядає всесоюзна здравниця (фото)

Фото: Пуща-Водиця в наші дні (Facebook/Олександр Марущак)

Нагадаємо, що Пуща-Водиця - історична місцевість в Києві. Розташована на північно-західній околиці міста, за рішенням Київської міської ради від 8 листопада 2001 року перестала бути селищем міського типу у складі Києва і стала частиною Оболонського району міста. Зараз Пуща-Водиця — одне з найпопулярніших місць відпочинку киян. Тут розташований каскад озер з упорядкованими піщаними пляжами, станції прокату човнів та катамаранів. До послуг відпочиваючих також магазини і банкомати.

З Києвом Пуща-Водиця повідомляється автобусами та історичної трамвайною лінією.

До речі, найстаріший міст Києва показали з висоти пташиного польоту (круте відео).