Вцілілі після авіакатастрофи в Колумбії розповіли про останні хвилини перед падінням літака

STYLERLIFE        01.12.2016 - 10:37
Фото: Техніка безпеки (businessinsider.com)
Фото: Техніка безпеки (businessinsider.com)

Шістьом пасажирам вдалося врятуватися завдяки дотриманню правил безпеки

Один з членів екіпажу, якого змогли дістати живим з уламків розбитого колумбійського літака, розповів про останні хвилини на борту перед катастрофою.

В результаті аварії загинули 77 осіб, серед яких опинились журналісти і бразильська футбольна команда "Шапекоенсе".

Про це повідомляє Daily Mail.

Член екіпажу Ервін Тьюмери розповів, що перелякані пасажири відразу покинули свої місця та почали кричати. За його словами, йому вдалося вижити через те, що він слідував правилам безпеки.

"Я поклав голову між ніг у формі ембріона, як і рекомендується робити під час аварії у відповідності з правилами безпеки", - сказав Тьюмери.

Вціліла стюардеса Ксименія Суарес розповіла, що перед падінням літака на борту згасло світло. Крім цього, через шоковий стан постраждалої, вона нічого не пам'ятає.

Нагадаємо, що захисники команди "Шапекоенсе" Алан Рашел і Геліо Нетто, а також воротар Джексон Фолман були знайдені живими після трагедії.

Чоловіки перебувають у лікарні інтенсивної терапії, стан гравців стабільно важкий. Фолману ампутували праву ногу. Ще один вцілілий воротар команди Маркос Падела помер по дорозі в лікарню. У зв'язку з втратою, весь футбольний світ висловлює свої співчуття, зокрема Мессі, Пеле, Роналду, Марадона та інші.

Нагадаємо, у Колумбії розбився літак, який перевозив бразильську футбольну команду.

On Top