ua en ru

“Навіщо ми їх фінансуємо?": легендарний футболіст звинуватив українських спортсменів у відсутності патріотизму

“Навіщо ми їх фінансуємо?": легендарний футболіст звинуватив українських спортсменів у відсутності патріотизму Фото: ffu.ua

Радянський спортсмен висловився щодо бажання колег виступати в РФ

Відомий український футболіст, колишній капітан і легенда львівських “Карпат” Ігор Кульчицький висловився щодо спортсменів, які публічно вимагали від Міністерства спорту дозволити їм виступати на змаганнях у Росії. Своєю думкою він поділився у коментарі "Експрес-онлайн".

"Я шокований позицією деяких українських спортсменів, які повстали проти заборони держави відвідувати ворожу країну”, - заявив Кульчицький.

“Це не патріоти, а "ватники", - додав він.

“Триває війна, гинуть люди, гинуть від куль російських снайперів, а вони горять бажанням їхати змагатися до Росії! Одні українці віддають своє життя за рідну землю, а інші не хочуть відмовитися від спроби завоювати спортивну нагороду. Виникає питання, навіщо нам такі спортсмени? Навіщо ми їх фінансуємо?" - підкреслив Кульчицький.

Нагадаємо, українським спортсменам дозволили брати участь у змаганнях, які відбуватимуться на території РФ. Відповідне рішення ухвалило Міністерство спорту, скасувавши свій попередній указ про заборону українцям виступати у Росії. Згідно з новим указом, Міністерство не рекомендує їздити на змагання до країни-агресора, а також відмовляється від фінансування таких поїздок, але не забороняє.

Найактивніше за можливість виступати в РФ боролися Асоціація спортивної боротьби та Федерація скелелазіння України.

Раніше повідомлялося, що Мінмолодьспорту зняло заборону щодо виступів українських спортсменів у Росії.

Термінова новина за 27 квітня (відео: РБК-Україна)