ru ua

Закрий рота!: у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю

Закрий рота!: у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю Ілюстративне фото: pixabay.com

Вона кричала, стукала по столу і принижувала дівчинку

Відео: YouTube/Артем Афанасьєв

Неадекватна вчителька Криворізької загальноосвітньої школи №130 дуже грубо принижувала старшокласницю за те, що та була відсутня на уроках. Хоча мама дівчинки попередила вчительку заздалегідь.

Відео, зняте очевидцями, опублікував депутат Криворізької міськради Андрій Афанасьєв. Також відомо, що мама дівчинки написала заяву на педагога в районне відділення освіти.

Вчительку звати Латиш Антоніна Анатоліївна, вона викладає Основи здоров'я та ОБЖ.

Вчителька кричить, стукає по столу. Вона стверджує, що дитина може бути відсутньою на уроці тільки з причини хвороби, яка повинна бути підтверджена довідкою від лікаря.

"Ніяких сімейних обставин! Лише довідка від лікаря", - кричить Антоніна Анатоліївна.

Сімейними обставинами, на думку вчительки, можуть бути тільки похорон або тяжка хвороба близьких.

Дівчинка, як з'ясовується з розмови, була відсутня, оскільки оформлювала закордонний паспорт. Також Антоніна Анатоліївна пригадала дівчинці і пропуски уроків з причини візитів до стоматолога.

Варто відзначити, що дівчинка, яку принижували, поводилася дуже стоїчно, враховуючи, що їй доводилося терпіти.

Користувачі мережі дуже обурені такою поведінкою, вони вважають, що вчителька ганьбить свою професію, і її треба звільнити.

"Якої поваги вимагають до себе вчителі, якщо вони дозволяють собі таку поведінку по відношенню до учнів! Це ганьба! Такому вчителю не можна займатися вихованням дітей!"

"Її давно пора звільнити";

"Сподіваюся, адміністрація нормальна і швидко замінить дітям цього вчителя. Я думала, що школа №130 Кривого Рогу одна з кращих, але виявилося далеко не так".

Закрий рота!: у Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю

Фото: facebook.com/БАТЬКИ SOS

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з'явилася нова інформація про побиття фізрука в ліцеї - дружина вчителя вразила заявою.

Також з'явилися нові деталі у справі про побиття однокласницями школярки під Києвом.

Раніше ми писали, що неадекватна мати, що побила ногами дитину в дитячій кімнаті в запорізькому торгово-розважальному центрі, виявилася відомим блогером.