ru ua

Земля перетвориться на пекло: Стівен Хокінг дав страхітливий прогноз

Земля перетвориться на пекло: Стівен Хокінг дав страхітливий прогноз Фото: Сонце (pixabay.com/ru/users/LoganAr)

На думку вченого, зміна клімату веде людство до вимирання

Британський професор Стівен Хокінг повідомив, що якщо глобальне потепління продовжуватиметься, то життя на Землі перетвориться на справжнє пекло. Фізик впевнений, що саме сильна спека зробить життя на Землі нестерпним. Про це передає DailyMail.

Якщо людство не зменшить викиди парникового газу, то рано чи пізно середня температура на Землі досягне позначки 460 градусів Цельсія.

Вчені вважають, що 4 млрд років тому Венера була практично точною копією Землі - з атмосферою, морями і рослинністю, однак з цілого ряду причин планета просто "згоріла". Враховуючи, що середній вік Землі оцінюється вченими в 4,5 млрд років, повністю безжиттєву пустелю Земля перетвориться вже через 500 мільйонів років.

На завершення свого прогнозу фізик підкреслив, що рішення лідера США Дональда Трампа вийти з Паризького кліматичної угоди є великою помилкою, яка практично прирекла нашу планету.

Нагадаємо, що Стівен Хокінг - це людина-легенда, астрофізик і космолог, відомий своїми роботами в галузі чорних дір і книгами-бестселерами кшталт "Короткої історії часу". Також сумно відомий його бічний аміотрофічний склероз, який був поставлений ще в молодості Хокінга.

Читайте також NASA опублікувало карту погодних аномалій: Україна в епіцентрі.