Жадан буде збирати гроші для мами Кольченко

STYLERLIFE        11.11.2016 - 14:35
Фото: Сергій Жадан (Виталий Носач, Styler.rbc.ua)
Фото: Сергій Жадан (Виталий Носач, Styler.rbc.ua)

Сергій Жадан приєднався до акції "Подаруй Саші зустріч із мамою"

Відомий український письменник, поет і музикант Сергій Жадан під час туру групи "Жадан і собаки" буде збирати гроші для мами Олександра Кольченко, який зараз знаходиться в російському полоні. Про це йдеться на Facebook-сторінці Жадана.

"Дорогі брати і сестри, ми з "Жадан і Собаки" постійно, чим можемо, намагаємось підтримувати наших політв’язнів. Допомога людині, яку засудили на десять чи двадцять років, для нас усіх має бути питанням сумління. 26 листопада - день народження Олександра Кольченка. Тож ми вирішили разом з ініціативною групою "Комітет солідарності" зробити наші концерти частиною акції "Подаруй Саші зустріч із мамою", метою якої є допомогти мамі Сашка відвідати його", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що у сім'ї Кольченко не вистачає коштів на те, щоб подолати дві з половиною тисячі кілометрів між Києвом і Копєйском, де утримують українця.

Жадан зазначив, що не обов'язково залишатися і слухати групу, якщо не подобається її творчість: можна просто прийти і кинути гроші в спеціальний ящик.

Також під час виступу групи можна буде написати листа всім українським політв'язням, яких незаконно утримує Росія.

 

Дорогі брати і сестри, ми з Жадан і Собаки постійно, чим можемо, намагаємось підтримувати наших політв'язнів. Допомога ...

Опубліковано Сергієм Жаданом [офіційною сторінка] 10 листопад 2016 р.

Нагадаємо, що кримського активіста Олександра Кольченко разом з режисером Олегом Сенцовым затримали співробітники ФСБ в Криму навесні 2014 року. Їх етапували в Росію, де судили за сфабрикованим звинуваченням в організації терактів і підпалів офісів партій на півострові. Обидва провину не визнали.

Раніше українців зворушила лист восьмирічної дівчинки волонтерам.

On Top