Дружини депутатів: стало відомо, що у деклараціях нардепів записано на дружин

Дружини депутатів: стало відомо, що у деклараціях нардепів записано на дружин
Фото: Декларації народних депутатів (Колаж РБК-Україна)

Дружини народних депутатів багатшими самих депутатів

У деклараціях народних депутатів, основна частина доходу записана на дружин. Величезні автопарки, нерухомість і банківські рахунки на мільйони гривень – це тільки частина того, що мають успішні дружини народних депутатів. Як живуть дружини народних депутатів, розповідає ТСН.

Народний депутат Тетяна Острикова пояснила, що дорогі покупки, авто і нерухомість в деклараціях записані на найближчих родичів, так як проблема криється у звітності. За словами нардепа, всі народні обранці повинні показувати операції і витрати на суму понад 80 тисяч гривень, а родичі – не зобов'язані.

"А причина в тому, що угоди та витрати на операції понад 80 тисяч гривень ми, народні депутати, повинні декларувати, а члени наших сімей не повинні декларувати. На навчання, придбання авто, коштовностей", – заявила Острикова.

Народний депутат Ігор Мосійчук зізнався, що за оренду будинку, в якому вони живуть, платить дружина, яка ніде офіційно не працює. Вартість оренди – 35 тисяч гривень на місяць.

Ще один депутат, Руслан Сидорович повідомив, що записав на свою дружину будинок, земельну ділянку і половину адвокатської компанії.

У народного обранця Олександра Третьякова на дружину записана вся нерухомість, так як у самого нардепа не було часу оформляти документи. Він розповів, що сам має близько восьми мільйонів доларів і два Mercedes, зате дружина володіє Maserati, прикрасами, шубами і їх спільним домом.

Недешевий Mercedes, на якому їздить народний депутат Юрій Павленко, належить його дружині. Крім того, в декларації дружини Павленко – 80 тисяч доларів.

"Mercedes – власник дружина, а у мене право користування", – пояснив нардеп.

А Борис Розенблат зізнався, що отримує гроші з каси дружини, так як в її декларації зазначено більше одного мільйона доларів.

"Пам'ятаю, що є на ній два автомобіля, кілька підприємств, житловий будинок. Моя сестра займалася аграрним бізнесом, дружина – молочним бізнесом. Як говориться, надійний тил. Я кажу, що їду в Київ, треба стільки-то грошей. Вона просто дістає і все", – заявив Розенблат.

Народний депутат Іван Мірошниченко заявив, що його дружина сама заробляє і в нього немає потреби її забезпечувати. В його декларації вказані два будинки з корпоративними правами на всю сім'ю.

Відео: Декларації народних депутатів (ТСН)

До речі, нардеп із Шостки задекларував нові іномарки дружини.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся