ua en ru

Житловий магнат: син Луценка здає вісім елітних квартир на Печерську

Житловий магнат: син Луценка здає вісім елітних квартир на Печерську Фото: Олександр Луценко здає елітні квартири (колаж styler.rbc.ua)

Всі приміщення знаходяться в одному чотириповерховому будинку, збудованому на початку минулого століття

Фірма сина Луценка здає вісім квартир, якими володіє підприємець Світлана Риженко. Нерухомість знаходиться на вулиці Еспланадна, 32В в Печерському районі столиці в чотириповерховому цегляному будинку. Про це повідомляється в матеріалі "Загадкова бухгалтер Луценка" проекту "Гроші".

У 2009 році Риженко разом з Загоруйко та Волохиным створила ОСББ і значилася співзасновником фірми "Українські новітні комунікації". В минулому вона володіла ТОВ "Українські новітні телекомунікації" разом з дружиною Юрія Луценка, а також значилася співзасновником цієї фірми з тестем нинішнього генпрокурора Степаном Нарембиком. У 2011 році його змінила дружина Луценка Ірина.

Зараз 67-річна Світлана Риженко значиться власником квартир на Еспланадній, які здає в оренду агентство нерухомості "Бізнес-центр "Лотос". Ним у свою чергу володіє Олександр Луценко, син генпрокурора.

Риженко стверджує, що придбала ці квартири на особисті кошти, а в "Українських новітніх телекомунікаціях" була просто бухгалтером.