ru ua

Жителі "ДНР" розповіли про жахливі реалії життя під окупацією

Жителі "ДНР" розповіли про жахливі реалії життя під окупацією Фото: Окупований Донецьк (youtube.com/ARTV ARTV)

Колись процвітаюче велике місто терористи перетворили в провінційний шахтарський населений пункт

Мешканці окупованого Донецька усвідомили, що в розрусі на сході України винні бойовики так званої "ДНР", а не українські військові. Про це пише видання "Сегодня".

Місцеві жителі заявляють про те, що колись процвітаюче велике місто терористи перетворили в провінційний шахтарський населений пункт.

"Нас знищує не Україна, як нам намагаються нав'язати, а самі бойовики цієї самої "ДНР"! За три роки наше місто розграбували, розпиляли на метал, зруйнували, змусили людей покинути свої будинки. По телевізору тільки й говорять, мовляв, Україна винна, що у нас процвітання все ніяк не настане. Шахтні двори ломляться від вугілля, який нікуди продати. Гірники зарплати не бачили кілька місяців. А адже три роки тому нам говорили, що саме Євросоюз прийде і закриє всі наші шахти. У підсумку "діра" і закрила. У Горлівці та Єнакієвому взагалі жодна шахта не працює. Дожили!" – висловила свою думку мешканка Донецька Катерина.

За словами місцевих жителів, "ДНР" не може вести зовнішньоекономічну діяльність, а надії на допомогу Росії звелися до нуля. В окупованому місті складно придбати навіть продукти харчування, а ціни на їжу значно підвищилися, порівняно з минулими часами.

"Росія постачає сюди заморожене м'ясо, яке після розморожування втрачає 30 відсотків своєї ваги, а весь лід оплачуємо ми, покупці. І дивні на смак продукти, які їсти неможливо. А знаєте, що найцікавіше? Місцеві виробники хоч сто разів назвуть себе "ДНР", але торгівля з росіянами відбувається тільки за українським документам. Хто хоче вести справи з так званим "законам ДНР", робить це через Осетію, яка визнана Росією. У результаті товар стає набагато дорожче, ніж був, і продати його важче. Три роки тому, як виявилося, ми дуже легко жили – якщо порівнювати з нинішнім станом справ", – повідомив донеччанин В'ячеслав.

Нагадаємо, Захарченко нарешті визнав Амвросіївка і Донецьк окупованими територіями.