ua en ru

"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням

"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням Фото: Кінь (pixabay.com/JACLOU-DL)

У Тернопільській області ліквідують кінний завод

У Тернопільській області частково ліквідують Ягільницький кінний завод, у зв'язку з чим в мережі просять терміново купувати коней, оскільки в іншому випадку їх віддадуть під ніж. Про це повідомила Лана Пономаренко на сайті olx.ua.

За її словами, є коні української верхової породи та арабські.

"Термін - менше двох тижнів. Далі половина поголів'я піде під ніж. Багато хто хоче для душі, для любові, для серця коня. Ось шанс врятувати одного з них, але часу майже немає! Допоможіть!" – написала автор повідомлення.

"Інакше на м'ясокомбінат", - зазначила вона.

"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням"Інакше на м'ясокомбінат": в мережі просять терміново допомогти коням

Фото: Коні (facebook.com/ulyana.kapusta.9)

Зазначається, що коні є різні: за віком, по непридатності в професійний спорт, безпліддя-вибракування.

"Також є коні більш високого рівня, але за них ціни трохи вищі (хоча все одно занижені). Наприклад, рудий жеребець Бант", - зазначила Лана Пономаренко.

"Ціна - близько 10 тис. грн за просту конячку. З 6 листопада ціни на кожного коня будуть уточнюватися. Всім, хто може врятувати: бронюйте, домовляйтеся, дайте заставу!" – написала вона.

Вона зазначила, що в соцмережі Facebook на сторінці Уляни Капуста будуть викладатися фото коней та їх ціна.

Також інформацію можна дізнатися у самої Лани.

До речі, українець вкрав коня, щоб поїхати до коханої.

Житель Тернопільської області вкрав коня по кличці "Лиса", щоб поїхати до коханої.

"Лиса", яку кілька днів тому вкрали, у господаря вже більше двох років. Через три дні після крадіжки син власника разом з компанією молодиків напали на слід злодія.

За їх словами, "Лису" на прив'язі переганяв по полях хлопець з сусіднього села, який напередодні вирушив до коханої. Вже по дорозі до неї він осідлав коня. Мешканці села викликали поліцію.

"Прив'язав до іншого коня і їхав на возі на Роговець (Збаразький район – ред.)", - розповів власник кобили.

За даними правоохоронців, Микола не тільки на кобилі приїхав до коханої, але і хотів продати тварину. Однак родичі Миколи переконані, що хлопець не винен. За словами його матері, після скандалу вона навіть соромиться виходити з дому.

"Взявся по дорозі, за ним так і йшов той кінь по дорозі і дійшов до Роговця", - сказала мати підозрюваного Ольга Марцинишина.