ua en ru

У Саудівській Аравії вибирають найкрасивішого верблюда в світі

У Саудівській Аравії вибирають найкрасивішого верблюда в світі Фото: Верблюд

Понад півсотні тисяч "горбатих моделей" змагаються в красі і витривалості

Тисячі туристів з усього світу з'їхалися до столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяд, де проходить міжнародний конкурс краси серед верблюдів.

Більш 50 тис. чотирилапих учасників з держав Перської затоки змагаються в красі і витривалості, а судді прискіпливо оцінюють екстер'єр тварин, звертаючи увагу на будь-які деталі. Наприклад, горб верблюда повинен бути великим, адже він відповідає за ситість тварини, а зад - невеликим, але щоб помістилося сідло для наїзника.

У Саудівській Аравії вибирають найкрасивішого верблюда в світі

Фото: В Азії вибирають самого красивого верблюда в світі

Блискуча шерсть і міцні вуха у "кораблів пустелі" явно додадуть очок. Довгі ноги - ознака здоров'я і запорука того, що гарячий пісок не обпече верблюжий тулуб.

У Саудівській Аравії вибирають найкрасивішого верблюда в світі

Фото: Конкурс краси серед верблюдів

Журі настільки прискіпливе, що вимірює і порівнює навіть відстань між пальців волохатих конкурсантів. Верблюдів також чекають забіги на дистанцію в 20 км.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Конкурс краси серед верблюдів

Власник верблюда, який перемагає в конкурсі, отримує не тільки головний приз - $31 млн, - але визнання і повагу всього свого роду.

До речі, традиція вибирати найкрасивіших і породистих верблюдів налічує багато років, однак зазвичай такі конкурси проводилися на пустельних стійбища. І ось вперше захід проводиться на державному рівні.

Раніше відеореєстратор зняв, як стадо верблюдів затоптало машину.