"Нічого не порушують": Данилко виправдав артистів, які виступають в РФ

STYLERЗірки        19.09.2016 - 10:02
Фото: Андрій Данилко (Інна Соколовська, РБК-Україна)
Фото: Андрій Данилко (Інна Соколовська, РБК-Україна)

Артист, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, не бачить нічого поганого в поїздках українців до Росії

Андрій Данилко не бачить нічого поганого у виступах українських артистів у Росії. Про це він розповів в інтерв'ю "Знай".

“В Росії їздять потяги, є закон, який не забороняє там працювати - так у чому проблема? Прийміть закон, який заборонить всім туди їздити на роботу і всі змиряться. Я для себе вибрав свідомо ситуацію не виступати публічно ніде. Так, я втрачаю великі гроші, але я пішов на це через спірність ситуації. Згадайте, що було з Ані Лорак - ми тоді були в Москві і дивилися всю цю провокацію по телевізору. І це подавалося там: дивіться, які в Україні фашисти. Хочеться сказати Ігорю Мірошниченко, який засвітився на цій акції проти Лорак - ти, тварюка, і ти спеціально зробив так, щоб там все це показали", - розповів Данилко.

“Я не бачу нічого страшного в тому, що артисти їздять заробляти до сусідів, і в той же час я знаю кілька артистів, які до цього цілували м'які місця Кіркорову, а зараз пишуть такі тексти, що диву даєшся. Вони там нікому не потрібні, ні тут, зі своїм репертуаром, своїми піснями - це взагалі не має ніякої комерційної складової. І пишуть ці артисти все це від злості. І винна Ані Лорак в тому, що більш успішна. Українські артисти нічого не порушують, виступаючи у сусідів. І виступають перед народом, який ніякої агресії не несе, навпаки приходять на українського артиста", - зізнався артист.

До речі, українська співачка вийшла заміж за героя АТО.

On Top