ru ua

Звільнення від страждань: The Hardkiss презентували нову україномовну пісню

Звільнення від страждань: The Hardkiss презентували нову україномовну пісню The Hardkiss (фото: прес-служба/Юлія Лисенко)

За словами музикантів, їхня нова робота - це історія про зраду і звільнення

Група The Hardkiss представила нову пісню "Кораблі". Також популярний колектив випустив відео на цю композицію.

Начерки пісні були зроблені Юлією Саніної ще в 15 років і пролежали до самого знайомства з Валом Бебко. Разом вони записали пісню, правда, без тексту, і назвали її "Доберман" - на честь однойменного фільму.

Через сім років музиканти повернулися до цієї роботи і написали український текст.

"Не знаю, звідки у мене в голові виникли кораблі, але я пам'ятаю, мені давно не давала спокою думка, що Венеція може піти під воду. Так, напевно, і виникло потопаюче місто і спалені кораблі - символ втраченої надії", - розповіла Саніна.

"В нашій історії прапор - символ розбитого серця, біль від зради коханої людини. Щоб звільнитися від страждань, треба спалити прапор. Ображені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але образ прапора один - палаючий корабель", - додала вона.

Відеокліп на пісню "Кораблі" (YouTube/THEHARDKISS)

Режисером кліпу "Кораблі" виступив гітарист і креативний продюсер The Hardkiss Вал Бебко.

"З Києва в Чорноморськ ми їхали з розумінням, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблів. Але коли ми познайомилися з директором Михайлом Дудніковим, а начальник безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода. Майже на всі наші шалені творчі ідеї керівництво заводу відповідало "так", - розповів режисер.

"Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була зупинена робота. Нереальна локація, красиві кораблі та гарячі прапори у фіналі історії", - резюмував Бебко.

До речі, Styler вирішив познайомити вас з творчістю українських артистів, які поки що не дуже відомі широкому загалу, але зовсім скоро створять конкуренцію вже зірковим виконавцям.

І повірте, скоро пісні цих виконавців не просто будуть звучати з ФМ-приймачів, але і будуть "розривати" найвідоміші концертні майданчики України.