Павло Воля назвав жителів Єкатеринбурга "гопниками"

STYLERЗірки        08.11.2016 - 08:40
Фото: Павло Воля (ul.kp.ru)
Фото: Павло Воля (ul.kp.ru)

Російський стендап-комік невдало пожартував під час свого виступу в Нью-Йорку

Павло Воля порівняв жителів Єкатеринбурга з "гопниками". Відеозапис виступу гумориста, яка була опублікована на його каналі в YouTube, відразу ж викликала шквал критики.

Під час свого концерту Воля вирішив привести приклад того, як би проходив аналогічний виступ в Єкатеринбурзі, якби туди приїхав американський артист.

"Варто відзначити Америку, знаєте, в якому сенсі? Просто уявіть собі. Ми знаходимося з вами в Нью-Йорку. Ми сидимо в залі. Нас більше тисячі чоловік. Я виступаю по-русски. Ви всі в залі росіяни. Це серце Америки. Цей вечір можливий. Він можливий. Так! Реально. Я не уявляю собі де-небудь в Єкатеринбурзі концерт американського стенд-ап коміка. Просто уявіть в Єкатеринбурзі зібрався повний зал американців. В Єкатеринбурзі! І він там по-англійськи для них че-то фигачит, виступає. Американці все іржуть, сміються. І не бояться виходити з цього залу. Назад на вулицю йти. Тому що я вже уявляю, хто б там за дверима залу перебував. Що: "...скоро закінчиться. Ща підуть. Іди сюди!". Відразу б були ці пацанчіки", – пожартував Воля.

Уральці відразу ж запропонували бойкотувати концерти коміка в своїх краях.

Нагадаємо, прикордонники показали, як виганяли співачку Kristina Si з України.

On Top