ua en ru

Павло Зібров відреагував на відставку Балчуна з "Укрзалізниці"

Павло Зібров відреагував на відставку Балчуна з "Укрзалізниці" Фото: Павло Зібров (zibrov.com.ua)

Співак прокоментував відхід чиновника

Український співак Павло Зібров прокоментував відставку директора "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна. Свою думку з цього питання виконавець повідомив в інтерв'ю "КП в Україні".

"Балчун – хороший музикант, який на батьківщині збирає палаци спорту. Так що хай краще займається музикою і гастролює, навіщо йому ці чиновницькі розклади. Я розумію, яке це творчій людині займатися рухомими складами, чаєм, цукром, білизною... Хоча свого часу він поставив на "хороші колеса" польську залізяку, і менеджер він дуже хороший", висловився Зібров.

На думку артиста, Балчуну в Україні не давали працювати.

"Тут та ж історія, що і з Саакашвілі - йому просто не дали працювати. Якщо вся країна в жо..., то що він міг зробити в окремій області?! Те ж саме і з Балчуном, його по руках били і працювати не давали. Тому що "Укзалізниця" - це величезна імперія з мільярдними оборотами, і вона існує в країні, де все на відкатах і все прогнило. У будь-якій галузі у нас навести порядок не-ре-аль-но! Будь це освіта чи медицина, або транспортна сфера, тому що це головні судини держсистеми. Так які претензії до людини? І я думаю, що ні Саакашвілі, ні Балчун і уявити не могли, наскільки велика проблема, думали, що все змінять, ан немає", - сказав співак.

Нагадаємо, що Павло Зібров разом з групою "Плюшевий Бруклін", присвятили польському рокерові Войцеху Балчуну, якого призначили в Україні головним залізницею " реп-композицію, в якій пропонували в свою чергу призначити Зіброва шефом польської залізниці.

Нагадаємо, що у мережі обговорюють відхід Балчуна з "Укрзалізниці".