Ймовірна коханка Бреда Пітта підтвердила свою вагітність

STYLERЗірки        22.09.2016 - 11:49
Фото: Маріон Котійяр (southernminn.com)
Фото: Маріон Котійяр (southernminn.com)

Французька акторка Маріон Котійяр повідомила, що чекає дитину від свого цивільного чоловіка і спростувала чутки про роман

Маріон Котійяр вирішила прокоментувати інформацію, що з'явилася в ЗМІ інформацію про те, що причиною розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта є саме вона.

На своїй сторінці в Instagram акторка написала, що вагітна від свого цивільного чоловіка Гійома Кане, а до розставання голлівудської пари ніякого відношення не має. При цьому вона зазначила, що цей пост буде її першою і єдиною реакцією на цю новину, оскільки Котійяр не звикла коментувати якісь плітки та чутки.

"Я не звикла ні коментувати подібні речі, не сприймати їх серйозно, однак, оскільки ця ситуація розгортається і зачіпає людей, яких я люблю, я повинна висловитися. Насамперед, багато років тому я зустріла чоловіка своєї життя, батька нашого сина і малюка, якого ми чекаємо. Він – моя любов, мій кращий друг і єдиний, хто мені потрібен", - написала Котійяр.

Також акторка висловила надію, що Джолі і Пітт скасують розлучення.

"Я бажаю, щоб Анджеліна і Бред, яких я глибоко поважаю, знайдуть світ у цей неспокійний час", - написала Маріон.

Раніше Бред Пітт розлютився на Джолі через розлучення. Актор вважає, що його дружина поставила під загрозу дітей, повідомивши про розставання публічно.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top