Ймовірна коханка Бреда Пітта підтвердила свою вагітність

STYLERЗірки        22.09.2016 - 11:49
Фото: Маріон Котійяр (southernminn.com)
Фото: Маріон Котійяр (southernminn.com)

Французька акторка Маріон Котійяр повідомила, що чекає дитину від свого цивільного чоловіка і спростувала чутки про роман

Маріон Котійяр вирішила прокоментувати інформацію, що з'явилася в ЗМІ інформацію про те, що причиною розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта є саме вона.

На своїй сторінці в Instagram акторка написала, що вагітна від свого цивільного чоловіка Гійома Кане, а до розставання голлівудської пари ніякого відношення не має. При цьому вона зазначила, що цей пост буде її першою і єдиною реакцією на цю новину, оскільки Котійяр не звикла коментувати якісь плітки та чутки.

"Я не звикла ні коментувати подібні речі, не сприймати їх серйозно, однак, оскільки ця ситуація розгортається і зачіпає людей, яких я люблю, я повинна висловитися. Насамперед, багато років тому я зустріла чоловіка своєї життя, батька нашого сина і малюка, якого ми чекаємо. Він – моя любов, мій кращий друг і єдиний, хто мені потрібен", - написала Котійяр.

Також акторка висловила надію, що Джолі і Пітт скасують розлучення.

"Я бажаю, щоб Анджеліна і Бред, яких я глибоко поважаю, знайдуть світ у цей неспокійний час", - написала Маріон.

Раніше Бред Пітт розлютився на Джолі через розлучення. Актор вважає, що його дружина поставила під загрозу дітей, повідомивши про розставання публічно.

On Top