ua en ru

Тарас Тополя відверто розповів, у скільки обійдеться новорічний виступ гурту "Антитіла"

Тарас Тополя відверто розповів, у скільки обійдеться новорічний виступ гурту "Антитіла" Гурт "Антитіла" (фото: facebook.com/antytilaofficial)

За словами музиканта, групі доводиться дуже часто відмовлятися від некомерційних виступів, тому що до музикантів надходить просто шалена кількість запитів

Лідер відомого українського гурту "Антитіла" Тарас Тополя відверто розповів Styler про те, з чого складається ціна артиста, у скільки обійшовся концерт на вертолітному майданчику і чому група часто відмовляється від некомерційних виступів.

"Напередодні Нового року у нас кілька корпоративів – це виступи для великих компаній, які можуть собі дозволити досить великі бюджети для святкування і, крім cover-груп, запрошувати артистів зі своїм репертуаром. Графік "Антитіл" досить завантажений. Під час туру у нас бувало 28 концертів на місяць. Зараз у нас кожні вихідні робочі. Це дозволяє нам у будні дні займатися студійною роботою та іншою діяльністю, пов'язаною з менеджментом і просуванням гурту на ринку України.

На Новий рік наш виступ обійдеться в $10 тис., на новорічному корпоративі - $7 тис. Звичайно ж, виступ в рамках туру, в клубах і на різних фестивалях коштує трохи дешевше. Але, в принципі, можна сказати, що "Антитіла" коштують $7 тис. за годинний виступ. Це повноцінний музичний сет з 15 пісень групи", - розповідає Тарас Тополя.

Тарас Тополя

"На Новий рік наш виступ обійдеться в $10 тис." - Тарас Тополя (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Працювати "Антитіла" будуть і в Новорічну ніч.

"Ми намагаємося фільтрувати і реагувати на ті запити, які варті уваги і де мета цього некомерційного виступу виправдовує витрати часу і сил. Наші заробітки, порівняно з тим, що було три роки тому, зросли на порядок. Але разом з заробітками зростає і витратна частина. Ми покращуємо продакшн, ми витрачаємо набагато більше грошей на виробництво пісень, кліпів, це все стає набагато дорожче. І тому я не буду говорити про те, що грошей достатньо. Заробляючи більше, артист більше вкладається у світло, в організацію шоу", - розповідає Тополя.

Тарас Тополя з "Антитіл"

"Музикантам не буде достатньо грошей ніколи. Якщо вони заробляють багато, то й багато витрачають" - Тарас Тополя (фото: РБК-Україна, Віталій Носач)

Коли раніше ми витрачали максимум 200 тис. гривень на організацію концерту, то бюджет концерту на вертолітному майданчику - 1,5 млн гривень. Відповідно, і повернення грошей має бути приблизно на такому рівні. Звичайно ж, і бюджетна складова кліпів не та, що була раніше. Тому музикантам не буде достатньо грошей ніколи. Якщо вони заробляють багато, і багато витрачають, щоб задовольняти запити глядача, слухача, щоб робити свій музичний продукт яскравіше і цікавіше, виводити його на новий рівень!" - каже Тарас Тополя.

Нещодавно "Антитіла" представили новий кліп на пісню "TDME" (відео: YouTube/ Антитіла)

Однак такий щільний робочий графік істотно впливає і на кількість часу, проведеного з родиною.

"Як правило, останні п'ять років ми зустрічаємо новий рік порізно, тому що я і Олена (співачка Alyosha, дружина Тополі - ред.) працюємо на новорічних корпоративах. Для нас свято починається 1 січня, коли ми збираємося великою родиною з родичами і з тими, хто може зібратися разом з нами. Ми сідаємо за стіл, їмо традиційні страви, бажаємо один одному доброго в новому році, випиваємо, смачно їмо. Навколо бігають діти, і в якийсь момент свято закінчується, коли потрібно йти укладати дітей спати", - зізнається лідер "Антитіл".

Нагадаємо, Тарас Тополя розповів про новорічне розчарування дитинства.