Пекельні пологи: молода чернігівчанка звинувачує лікарів у своїй інвалідності

Пекельні пологи: молода чернігівчанка звинувачує лікарів у своїй інвалідності
Фото: "Родова" кімната (roddom4rd.ru)

Щодо породіллі нібито провели заборонений прийом Кристеллера

Мешканка Чернігова Ірина Войтеховская після важких пологів виявилася прикутою до ліжка і звинувачує в цьому медиків. Про це повідомляє сайт міста Чернігова.

За словами жінки, після спроб стимулювати пологову діяльність лікарі вирішили використовувати так званий "пекельний" стільчик, на якому породіллі довелося провести близько 3 годин.

Молода мама стверджує, що її прохання про допомогу наштовхувалися на байдужість і навіть агресію, також акушер відмовила у проханні про проведення операції кесаревого розтину.

врешті-решт щодо породіллі нібито провели заборонений прийом Кристеллера, який полягає у виштовхуванні дитини з порожнини матки під час потуг. Внаслідок високого ризику травматизації новонародженого цей прийом заборонений у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні.

У своє виправдання лікарі заявляють, що заборонений прийом не застосовували, а ускладнення здоров'я матері пов'язані з великою вагою малюка.

А тим часом учені выяснили від кого з батьків дитині дістається інтелект.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся