ru ua

Бекон проти молодості: названо продукти, що сприяють старінню

Бекон проти молодості: названо продукти, що сприяють старінню Фото: Яєчня з беконом - заборонене меню (eda.ru)

У переліку заборонених продуктів виявилися агава, бекон, сосиски і фаст-фуд

Дивно, але ті продукти, які викликають у нас апетит, можуть прискорити процес старіння організму. Про це розповів фахівець зі здорового харчування Боб Ей.

За його словами, на першому місці у справі стимулювання ранніх зморшок значаться вуглеводи з високим глікемічним індексом, тобто ті, що здатні підвищувати рівень цукру в крові. Секрет тут у тому, що процес розщеплення цукру людським організмом пошкоджує колаген – білок, що зберігає шкіру гладкою і пружною.

Ще одним таким продуктом вважається агава, яка досить часто використовується в якості "природної" альтернативи цукру у фруктових коктейлях або ж для підсолоджування вівсянки. Велика кількість фруктози в цьому фрукті також шкодить колагену в шкірі.

Непоправної шкоди красі завдає фаст-фуд. Причина – в ньому містяться транс-жири, що закупорюють кровоносні судини і артерії, а це змушує шкіру виглядати старше.

Завершує список заборонених продуктів так зване "солоне м'ясо" – бекон, папероні і сосиски. У цих продуктах містяться консерванти, що викликають запалення шкіри, і велика кількість солі, що може викликати почервоніння і одутлість обличчя.

А тим часом у США почали випробування препарату, здатного продовжити життя людини до 120 років.