Зрада чоловіків і жінок: вчені розповіли про відмінності у ставленні до невірності

Фото: Вчені про зраду (rezonans.pp.ua)
Фото: Вчені про зраду (rezonans.pp.ua)

Американські вчені з'ясували різницю в розумінні зради між чоловіками і жінками

Вчені техаського університету під керівництвом психолога Девіда Басса прийшли до висновку, що у чоловіків та жінок поняття "зрада" кардинально відрізняється. Вся суть зради зводиться до сексуальної та емоційної незадоволеності.

Девід Басс стверджує, що причини для зради у чоловіків і жінок різні.

"Люди зраджують, тому що їм нудно, хочеться сексуального різноманіття, з помсти, з-за емоційної або сексуальної незадоволеності, жаги пригод і так далі. Причини настільки ж різні, як і мотиви, за якими люди взагалі займаються сексом", - вважає психолог.

І хоча причини у представників різних статей можуть збігатися, в основному чоловіки частіше зраджують з сексуальних мотивів, бажаючи чуттєвого розмаїття. А ось жінки схильні змінювати з-за того, що нещасні з партнером. На думку Басса, зрада для жінок – спроба виходу з невдалих відносин.

Значення здійсненої зради чоловіка і жінки оцінюють також по-різному.

"Чоловіки, зокрема, вважають зрадою тільки повноцінний статевий акт, в той час як жінки швидше вважають зрадою емоційний зв'язок на стороні. Для жінок невірність — більш широке поняття, ніж для чоловіків, воно включає в себе не тільки фізіологічний контакт, але і почуття", - стверджують фахівці.

В ході досліджень, вчені прийшли до висновку, що жінок засмучує саме емоційний аспект невірності. Для чоловіків драма адюльтеру полягає в самому факті статевого контакту коханої жінки з іншим.

На думку психологів, чоловіча зрада всього лише питання можливості, і від благополуччя в шлюбі не залежить.

"Шанси на подружню невірність у щасливо і нещасливо одружених чоловіків приблизно рівні. Чим більше жінок проявляє до чоловіка сексуальний інтерес, тим більше ймовірності, що він змінить", - стверджують вчені.

Нагадаємо, Сара Джессіка Паркер знає секрет успішного шлюбу

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся