ua en ru

Вчені розкрили секрети привабливості

Вчені розкрили секрети привабливості Фото: Вчені розповіли про секрети привабливості

Позитивне ставлення допомагає залучити більше підходящих людей

Британські психологи заявили, що для того, щоб подобатися всім, людині потрібна не приємна зовнішність, а правильні риси характеру. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Як показали дослідження, позитивне ставлення, збалансована екстраверсія і впевненість у собі - найпривабливіші риси. Причому, вони привабливі для протилежної статі, і для будь-якої людини в принципі.

"Позитивне ставлення допомагає залучити більше підходящих людей. До того ж, відомо, що оптимісти живуть довше, у них краще справи йдуть на роботі і взагалі вони соціально більш привабливі. Збалансована екстраверсія дозволить виглядати в суспільстві в кращому світлі, здаватися щасливою і готовою відкривати для себе нові можливості. І, до речі, у екстравертів більше шансів завести пару", - вважають фахівці.

Психологи також відзначають, що найпривабливіша риса людини - впевненість у собі. Згідно з опитуваннями, в компанії з такою людиною інші відчувають себе комфортно. До того ж, упевнена людина підвищує свій соціальний статус.

До речі, психологи поставили невтішний "діагноз" любителям селфи.