25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv

25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv
Kyiv Coffee Festival (фото: Антон Терещенко)

Гості залишилися дуже задоволеними стартом фестивального сезону

У столиці відбувся четвертий Kyiv Coffee Festival від команди Ulichnaya Eda. Він зібрав 25 тисяч любителів кави та працівників індустрії, 40 кав'ярень, 20 кондитерських, 15 обсмажувачів, 10 барів, 10 фермерів Local Food Market, 10 музичних гуртів, 4 стендап-коміка. 

За підтримки міжнародної організації Speciality Coffee Association (SCA) пройшли три національні чемпіонати. У більшості країн світу чемпіонати з кави є закритим заходом виключно для спеціалістів. В Україні вже третій рік поспіль ці змагання проходять в рамках фестивалю та дають змогу всім бажаючим спостерігати за процесом. Крім того, 160 кав'ярень України та 40 кав'ярень Європи вели пряму трансляцію чемпіонатів. 

25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv
 

Kyiv Coffee Festival (фото: Антон Терещенко)

Визначилися переможці, які будуть представляти Україну у світових чемпіонатах:

  • чемпіон Ukrainian Barista Championship (класика) - Костянтин Стрєльніков;
  • чемпіон Ukrainian Brewers Cup (альтернативні методи приготування кави) - Юлія Касап;
  • чемпіон Ukrainian Coffee Roasting Championship (обсмажування) - Христина Радчук.

Чинний чемпіон світу з приготування кави в турці Слава Бабич два дні фестивалю варив каву на благодійному стенді. Виручені кошти - 15 тис. грн - організатори направлять на лікування онкохворих дітей.

Вперше на сцені “Арт-заводу Платформа” з’явився стендап. Першими цей жанр тут представили популярні українські стендап-коміки Денис Корабльов, Антон Тімошенко, Андрій Щегель та гість з Білорусі Максим Коновал.

25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv
 

Kyiv Coffee Festival (фото: Антон Терещенко)

Музичними гостями заходу стали гурти Kadnay та The Erised, а сюрпризом — реюніон сайд-проекту “Нудли” фронтмена гурту O.Torvald Жені Галича після творчої паузи у 8 років.

Вперше фуд-корт був тематично зонований. 70 точок фуд-корту розділився на: основний тент, зону “Азія”, зону “Середземномор’я”, зону барбекю, зону Heathy Food. Куратором зони Heathy Food стала відома журналист та блогер Мирослава Ульяніна.

"Наші гості дуже задоволені стартом фестивального сезону. А наша команда продовжує підготовку до наступного своєму фестивалю - Kyiv Beer Festival. 19-20 травня ми зберемо на "Арт-заводі Платформа" пивоварів з усіх куточків країни і уявимо понад 200 сортів крафтового пива", - зазначив засновник компанії Ulichnaya Eda Роман Тугашев.

25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv25 тисяч кавоманів відкрили фестивальний сезон на Coffee Festival Kyiv
 

Kyiv Coffee Festival (фото: Антон Терещенко)

До речі, названий ще один хедлайнер фестивалю BELIVE.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся