Ворожіння на Андрія: як дізнатися ім'я судженого і свою долю

Ворожіння на Андрія: як дізнатися ім'я судженого і свою долю
Фото: Ворожіння (pixabay.com/Rirriz)

Ніч напередодні свята в пам'ять апостола Андрія - найкращий час для ворожінь на кохання і долю

Ворожіння на день Андрія 13 грудня - улюблена народна забава, яка збереглася і до наших днів. З давніх-давен через покоління передавалися традиції святкових ворожінь на судженого-рядженого, на майбутнє, на удачу. Наші предки вважали ці обряди найправдивішими і надавали їм великого значення. Хочете випробувати свою долю і дізнатися, як гадати на Андрія? Styler зібрав для вас ТОП-6 способів поворожити в ніч напередодні свята.

Як гадати на Андрія: прості і популярні методи

Апостола Андрія Первозванного особливо шанували молоді хлопці і дівчата. Вони вірили, що в день його пам'яті можна дізнатися про свою майбутню другу половинку і залучити в своє життя удачу. Особливе місце в святкуванні займали вечорниці, на яких хлопці показували себе у всій своїй красі перед дівчатами і змагалися в відкушуванні Калити (здобний круглий корж, який підвішували до стелі в центрі кімнати). Ну а головні таїнства свята проходили вночі з 12 на 13 грудня.

Гадати потрібно в ніч на АндріяФото: Гадати потрібно в ніч на Андрія (pixabay.com/freestocks-photos)

Ворожіння на Андрія з чашками

Даний спосіб підійде для компанії. Кількість чашок для цього гадання має дорівнювати кількості оcіб, що ворожать. У чашки необхідно покласти монети, хліб, кільце, сіль і цукор. Потім кожен учасник ворожіння повинен вибрати чашку не дивлячись і по її вмісту визначити своє майбутнє. Розтлумачити його зовсім просто: цукор - на радість; сіль - до лиха; монетки - до достатку; хліб означає добробут в родині, а кільце - швидке весілля.

Ворожіння з чаркою

Якщо на вулиці в День Андрія морозна погода, можна поворожити на дітей за допомогою чарки з водою і кільця. Ворожіння полягає в наступному: ввечері потрібно налити в чарку води, опустити в неї кільце і винести на вулицю. Перед сном перевіряєте результат: скільки утворилося горбків на замерзлій поверхні - стільки буде синів, скільки ямок - стільки дочок.

Як гадати на Андрія на тінях

Щоб дізнатися свою долю, ворожать на спаленому папері. У ніч на Андрія в темній кімнаті за допомогою свічки палять листки паперу і вгадують своє майбутнє за тіням на стіні. Тінь, схожа обрисами на птицю, обіцяє великі зміни, тінь кішки - до романтичних стосунків, хрест - до хвороби і випробувань, гора - до самотності, ворота - до гостей, дерево - до багатства і сімейного благополуччя.

Тінь від полум'я дозволить дізнатися долюФото: Тінь від полум'я дозволить дізнатися долю (pixabay.com/Myriams-Fotos)

Ворожіння в День святого Андрія на судженого-рядженого

Найпопулярнішими і вдалими ворожіннями на коханого завжди вважалися ворожіння з використанням води.

Ворожіння в ніч на Андрія на ім'я нареченого

Щоб поворожити на судженого на воді знадобиться таз з водою, горіхова шкаралупа, невеликі листочки паперу з чоловічими іменами і недогарок свічки. У шкаралупі необхідно закріпити свічку, запалити її і встановити посередині таза. По його краях розмістити папірці з іменами і чекати, до якого з них попливе "човник" зі свічкою. В результаті можна дізнатися ім'я майбутнього чоловіка.

Ворожіння на Андрія на рушниках

Примовляючи: "Суджений-ряджений, прийди й утрися", потрібно в ніч на Андрія вивісити за вікном білий рушник. Якщо на ранок він буде вологим, значить в новому році відбудеться зустріч з коханим і весілля.

Ворожіння в ніч на Андрія на сон

Найпростіший спосіб ворожіння - наворожити образ судженого уві сні. Для цього потрібно взяти гребінець і покласти його перед сном під подушку зі словами: "Суджений-ряджений, прийди і причеши мене".

Ворожіння на Андрія на сонФото: Ворожіння на Андрія на сон (pixabay.com/Free-Photos)

Якщо уві сні привидиться хлопець, значить він і стане обранцем дівчини. Схожі способи ворожіння з хлібом. Тільки, покладаючи корочку під подушку, необхідно вимовити слова: "Суджений приходь, нагодую тебе".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся