ua en ru

Літній фестиваль ZaxidFest: Немає значення, хто ти. Тобі тут завжди раді.

Літній фестиваль ZaxidFest: Немає значення, хто ти. Тобі тут завжди раді. Фото: Літній фестиваль ZaxidFest (прес-служба фестивалю)

Що таке фестиваль ZaxidFest? Це невід’ємна частинка літа, яка за 9 років інтегрувалася у серпневі плани

Ніби фестиваль, а як збоку подивитися, а як потрапляєш у нього - стає цілим всесвітом і захоплює тебе, і несе, і крутить, і зачаровує. Це як потрапити у ту казкову лампову атмосферу, "провалитися" у фестивальне відео і раптом виявити себе його героєм. Ніби уві сні, але ж наяву!

Відео: Zaxidfest 2017 (YouTube/Яків Матвійчук)

ЗахідФест - не просто літній фестиваль 2017, це пригода, на яку ти відправляєшся з повним рюкзаком, запасними кедами та залізною чашкою. Неважливо як - важливо куди. Немає різниці хто ти, панк, айтішник, марсіанин чи топ менеджер, ми тут на тебе чекаємо.

Музика і сцени

Вже протягом 9-ти років фестиваль під Львовом, який став найбільшим оупен-ейром України, збирає своїх давніх шанувальників, а також нових друзів у “Чарівній Долині” в Родатичах, що 40 км від Львова в сторону польського кордону. Щороку організатори ставлять великі сцени, привозять якісний звук та світло, щороку натовпи людей мігрують між локаціями в залежності від своїх музичних вподобань: відриватися на Головній, релаксувати на Інді, слемитися на Рок сцені чи ще після всього цього ще й не спати на Нічній. Цього року буде ще крутіше!

Breaking Benjamin, O.Torvald, Тартак, Detach, Roll Models, The Elephants, Dark Tranquillity, Being As An Ocean, Карна, Space of Variations, Христина Соловій, Антоха МС, Tik Tu, Blooms Corda, ARLETT. Enter Shikari, Noize MC, The Qemists, Volski, Vivienne Mort, SINOPTIK, Pain, We Butter The Bread With Butter, Анна, 1914, AGHIAZMA, Курган і Агрегат, Хамерман Знищує Віруси, 5 Vymir, COLAARS, Love’n’Joy, Black Balloon, Львівський Танцювальний Клуб. Editors, Onuka, Pianoбой, The Hypnotunes, Leo Mantis, Fontaliza, In Extremo, Chelsea Grin, Miss May I, Septa, Zapaska, Сальто Назад, Sleeping Bear, Рэспубліка Паліна, Женя і Катя, Андрій Бочко. Повна програма фестивалю Захід буде доступна тут.

ЗахідФест - це коли ти точно знаєш, коли брати відпустку

alt

Насправді це вже аж дев’ятий Захід, і багато наших старих добрих фестивальників кажуть, що Захід - то вже класика їхнього літа.

Тисячі людей з України і закордону електричками, літаками, автостопом, фестивальними автобусами, власними авто та бусами їдуть на Захід із простою метою: відірватися на повну та отримати чергову порцію вибухових вражень про найкращі вихідні свого літа.

Тому що Захід - це одна футболка на двох, це стоптані до дірок кеди, зірваний від співу голос, це пропахлий нічним вогнищем одяг, це нові люди, компанії та друзі і відкрита до світу і людей твоя душа. І це - любоууу.

Поїхати на Захід - це як поставити телефон на зарядку, коли він вже “здох”, як поніжитися врешті під літнім сонцем після нудного холодного від кондиціонерів офісу, як нарешті отримати відпустку (!!!), як здати сесію, як позбутися крепатури зранку, як дописати складний код, з яким довбешся півмісяця, як вдосталь напитися води у спекотний день чи як з розбігу булькнутись в озеро. Приблизно такі відчуття.

alt

Інфраструктура

Цьогоріч організатори готують ще більше функціоналу, ще кращу фестивальну інфраструктуру, більше зручностей на фесті на значно більшій території. Карта фестивалю.

Квитки

Квитки на фестиваль можна придбати в авторизованих місцях через сайт Заходу.

1-денні квитки (700 грн) та квитки на три дні 1100 грн). В день фестивалю квота квитків може бути розкуплена. Тут також можна придбати триденні абонементи у фестивальне наметове містечко (300 грн). Увага - кількість обмежена!

Організатори попереджають фестивальників не купувати квитки з рук.

alt

ТОП-фактів, які ви не знали про ЗАХІДФЕСТ:

  • Фестиваль Захід стане першим українським фестивалем, відкритим для людей з обмеженими можливостями. Люди з обмеженими можливостями можуть потрапити на фестиваль безплатно, на вході необхідно пред’явити посвідчення інваліда 1-ої чи 2-ої групи з ураження опорно-рухового апарату та 2-ої групи по зору + 1 супроводжуючий. На території фестивалю біля Головної та Рок сцен будуть встановлені спеціальні платформи з доступом тільки для авторизованих людей.
  • Фестиваль ЗАХІД також може забезпечити трансфер для людей з обмеженими можливостями за маршрутом Львів - Західфест - Львів. Якщо є необхідність трансферу, про це необхідно вказати завчасно в анкеті.
  • Цього року на Заході буде найбільша кількість польових душів (120) та WC (220).
  • Цього року збільшили територію фестивалю і територію наметового містечка до 48га.
  • В середньому за попередні фестивалі тільки мешканці фестивального наметового містечка випивали понад 150-200 тонн води.
  • Офіційна сторінка Заходу у Facebook - найбільша фестивальна спільнота України і налічує уже понад 75 тисяч підписників.
  • Cправжні речі не мають ціни: любов, дружба, враження та атмосфера на Zaxidfest.