ua en ru

Музиканти групи "Скрябін" записали нову версію пісні Андрія Кузьменка

Музиканти групи "Скрябін" записали нову версію пісні Андрія Кузьменка Фото: З'явився кавер на пісню Кузьми Скрябіна (Прес-служба групи "Скрябін" © Switlana Symonenko)

Ольга Лізгунова і музиканти рок-колективу дали нове життя відомій композиції

Учасники популярної української групи "Скрябін" презентували свою нову роботу - кавер на пісню Андрія Кузьменка "Я сховаю тебе".

Зазначимо, що вокальну партію в новій версії виконала Ольга Лізгунова, більш відома як учасниця групи "Пающіє труси". З 2010 року вона співала на одній сцені з Кузьмою в складі групи "Скрябін". Після загибелі лідера групи Ольга продовжувала виступати на концертах пам'яті в якості бек-вокалістки.

"Ми просто зіграли так, як відчули - не мудруючи і не намагаючись ускладнити те, що написав Кузьма. Він сказав просто про складне. А ми це відтворили", - прокоментувала пісню Ольга.

Відео: Кавер-версія пісні "Я сховаю тебе" (YouTube/СКРЯБІН)

Гітарист групи "Скрябін" Олексій Зволінський зазначив, що рішення записати "Я сховаю тебе" з'явилося спонтанно, - "як і вся нинішня діяльність колективу".

"Ми не розробляємо стратегію популяризації групи, не плануємо концертів і не загадуємо наперед. Все, що зараз відбувається в "Скрябіні" - реакція на запити шанувальників. Так само - імпровізовано - народився і новий варіант пісні "Я сховаю тебе". Готуючись до концерту у Львові, який відбувся в лютому, ми записали відео запрошення, в якому Оля заспівала під гітару цю пісню. Вийшло красиво і це наштовхнуло нас на думку, що Оля могла б заспівати й інші пісні з репертуару. А новий варіант пісні "Я сховаю тебе" ми записали в студії і тепер представляємо нашим шанувальникам", - зазначив він.

Музиканти групи "Скрябін" записали нову версію пісні Андрія Кузьменка

Фото: Андрій Кузьменко і Ольга Лізгунова (Прес-служба © N. BELIK)

Додамо, що оригінальна версія композиції "Я сховаю тебе" була випущена на альбомі "Натура", який вийшов ще у 2003 році.

Відео: Оригінальна версія пісні "Я сховаю тебе" (YouTube/Wossinn)

Раніше львівський хіп-хопер записав емоційний кавер на пісню Кузьми Скрябіна.