Порошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 року

Порошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 року
Фото: Петро Порошенко з книгою (tsn.ua)

Голова держави радить українцям Жадана, Алєксієвич та Скоропадського

Президент України Петро Порошенко знаходить час для книжкових новинок українських видавництв і не тільки. Цього річ він склав свій ТОП-6 книжок, які назвав вражаючими та вартими уваги. Рейтинг опублікували у виданні Medium.

У шість книжок, які президент радить не оминути увагою українцям, потрапили "Спогади" Павла Скоропадського, "25 перемог України" Олександра Палія, "Тамплієри" Сергія Жадана, Secondhand time Светланы Алексиевич, Антологія української поезії ХХ століття та видання "Казимир Малевич. Київський період 1928–1930" Тетяни Філевської.

 

Порошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 рокуПорошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 рокуПорошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 рокуПорошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 рокуПорошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 рокуПорошенко опублікував свій список вражаючих книг 2016 року

 

 

Фото: Книги, які вразили Порошенка у 2016 році (medium.com)

Наводимо список найцікавіших книг за версією Петра Дорошенко з коментарями президента та цитатами із цих творів.

"Спогади", Павло Скоропадський

Великороси кажуть: "Ніякої України не буде", а я кажу: "Щоб не сталось, Україна в тій чи іншій формі буде. Неможливо змусити річку йти проти течії, так само і з народом, його не змусиш відмовитись від своїх ідеалів".

"25 перемог України", Олександр Палій

В історії України були цілі епохи, коли масштабні напади ворогів відбивались по кілька за рік. Щоб зберегтися на такій привабливій і жаданній для ворогів землі, наші предки не могли не перемагати.

"Тамплієри", Сергій Жадан

Коли стоїш під небесами зими, І небеса розвертаються й відпливають геть, Розумієш, що жити потрібно там, де тебе не лякає смерть.

Secondhand time, Svetlana Alexievich

Ніхто нас не вчив, як бути вільними. Нас тільки вчили, як вмирати за свободу.

Антологія української поезії ХХ століття від "А-ба-ба-га-ла-ма-га"

Цікава та унікальна збірка української поезії, десятки відомих та малознаних імен — Павло Тичина, Богдан-Ігор Антонич, Освальд Буркхард (Юрій Клен), Михайль Семенко, Олена Теліга, Олег Ольжич.

"Казимир Малевич. Київський період 1928–1930", Тетяна Філевська

Це книга про київський період життя "найвідомішого киянина світу" — ґрунтовна збірка спадщини Малевича у Києві.

До речі, у Дніпрі завершили роботу над першим в Україні музеєм АТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся