ru ua

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Очікувані фільми осені 2015 року

Світовий кінематограф сповнений несподіванок. Кожен сезон великі діячі кіномистецтва готують для нас щось оригінальне. Осінь 2015 року зовсім не виняток. В ці 3 місяці готуються до виходу досить багато фільмів на будь-який смак. Залишається тільки стежити виходять за анонсами, придивлятися до трейлерів і робити висновки. Думка критиків, зрозуміло, теж дуже важливо. Але думка аудиторії вважається більш об'єктивним.

Вашій увазі представлені лише деякі кінокартини, яким кінокритики обіцяють успіх вже зараз. Вас чекають справді стоять прем'єри фільмів 2015. Осінь дійсно буде дуже цікавою. Серед них присутні і масштабні блокбастери, мелодрами і цікаві мультиплікаційні шедеври для малюків. У будь-якому випадку з цього списку ви обов'язково знайдете кінокартини по своєму смаку.

Біжить в лабіринті: Випробування вогнем (дата виходу: 17 вересня)

Продовження легендарного фільму Біжить в лабіринті. Вас чекають нові перипетії сюжету, хвилювання головних героїв і несподівані викриття. Лабіринт вже пройдено, але історія ще не закінчена. Спільнота ПРОРОК знову готує хлопцям нові небезпечні випробування. Глэйдеров очікує повний страху перехід через розпечену сонцем пустелю і зустріч з оскаженілими істотами, що переносять невідому хворобу.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Воїн (дата виходу: 1 жовтня)

Трьом головним героям - батькові і двом братам довелося пройти довгий шлях до довгоочікуваного спортивного межі. Він являє собою масштабний турнір. Перемога обіцяє величезний призовий фонд, але досягти його дуже складно. Мрією батька - побачити своїх дітей Романа і В'ячеслава справжніми чемпіонами. Однак це спортивне досягнення не приносить в сім'ю самого головного - згоди. Жорстокі образи, взаємні докори і непорозуміння сильно розлучили сім'ю. І ось вони зустрічаються для доказу особистої правоти кожного. А може бути вони просто хочуть помиритися?

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Голодні ігри: Сойка-пересмешница Частина 2 (очікується 19 листопада)

Вас чекає феєрична заключна частина знаменитої історії. Головна героїня Кітнісс Евердін вже усвідомила, що від її дій залежить не тільки її життя і життя близьких їй людей. Ставка робиться на майбутнє всіх жителів Панему. Дистрикт-13 залучений в повномасштабні бойові дії з військами уряду. Під час цих історичних подій героїня разом з командою вірних друзів, сама того не підозрюючи, виявляється втягнутою в авантюру з ліквідації Сноу - нинішнього президента.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Перемога повстанської армії приносить зовсім не ті плоди, яких очікували раніше. Кітнісс доведеться зіткнутися з більш небезпечними і підступними випробуваннями, ніж ті, які вона перенесла на арені Голодних ігор. Величезне число людей чекають цієї прем'єри осені 2015. Фільми такої якості виходять досить рідко. У всьому світі від нього чекають масштабності, епічності і несподіваних сюжетних поворотів.

Зелене пекло (дата виходу: 5 листопада)

На перший погляд - це класичний ужастик. Невелика компанія студентів займається тим, що подорожує по річці Амазонка і шукає вимираючі види. Хлопці є нешкідливими захисниками природи і вболівають за загальну збереження і гармонію діяльності людини і навколишнього природного середовища.

Мета їх нинішнього подорожі - порятунок корінного населення (індіанців). Однак трапляється авіакатастрофа і волею випадку студенти потрапляють в плем'я кровожерливих аборигенів, що харчуються людьми. Що готує їм доля - невідомо. Ви відчуєте яскраві враження від перегляду картини і будете вражені непередбачуваністю сюжету. Так стверджують кінокритики.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Мара (очікується 24 вересня)

У список найбільш очікуваних фільмів останнього кварталу 2015 року входять і документальні кінострічки. Однією з них є фільм Мана режисера Алекса Гібні. Робота зроблена по відомій книжці письменника Лоуренса Райта. Фільм оповідає про маловідомому в СНД релігійному культі Саєнтології. Рух орієнтована на коло осіб, всіма силами прагнуть завоювати успіх.

Засновник культу - неординарний письменник-фантаст Рон Хаббард. Представлена робота вміщує в себе інтерв'ю з прихильниками течії, що входять до його складу, і людьми, які вийшли з нього. Так була досягнута об'єктивність. Цікаво, що послідовники культу люто засудили цю роботу і порахували ставлення режисера занадто упередженим.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

007: Спектр (дата виходу: 6 листопада)

Продовження серії фільмів про легендарного шпигуна. Цього разу Джеймс Бонд стикається із загадковим зашифрованим посланням зі свого минулого. Він змушений відправиться в Мехіко, потім у Рим. Там він зустрічає красуню-вдову Люсію. Її покійний чоловік був відомим злочинцем. Агентові 007 вдається проникнути на секретну нараду. Саме на ньому він дізнається про зловісної таємної організації «Спектр».

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

У Лондоні новий керівник ставить під сумнів роботу містера Бонда. Однак у Джеймса залишилися його вірні друзі, які допомогли йому. З їх допомогою він вирушає шукати доньку його старого ворога, відомого як містер Уайт. Джеймс Бонд сподівається, що разом з ним йому вдасться ліквідувати «Спектр» назавжди. Фільми осені 2015 року дійсно обіцяють бути цікавими.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Чорна меса (дата виходу: 29 жовтня)

Фільм про життя Уайта Балджера - відомого гангстера Бостона. Він був замішаний у великій кількості вбивств, вимагання, рекет та інших злочинах. Проблема полягає в тому, що він був ще й головним інформатором Федеральної Служби Безпеки. У 1995 році він зникає на довгі 16 років. Все це час він проводить в бігах. Федерали знаходять його лише в 2011 році.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Пікова дама: Чорний обряд (очікується 10 вересня)

Екранізація вражаючою історії, автором якої є великий поет Олександр Сергійович Пушкін. Вона ще в 19 столітті холодила кров його шанувальників. Головні герої - 4 простих підлітка з міста. Вони вирішують на власному досвіді переконатися в правдивості однієї з легенд про лиху старій. Підлітки не знали, що накликают на себе, використовуючи старовинний ритуал, що викликає її дух у царство живих. Так в звичайній міській квартирі з'являється справжнє зло, яке тепер важко зупинити.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Флемінг (дата виходу: 22 вересня)

Вас очікує яскравий сюжет, наповнений несподіваними поворотами. Фільм розповідає про маловідомі факти біографії відомого на весь світ письменника Яна Ланкастера Флемінга. Популярність він заслужив, завдяки культової історії про таємного агента з кодовим номером 007 Джеймса Бонда. Флемінг характеризувався як легендарний авантюрист, допитлива натура і світський лев.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Він виконує завдання МІ-6, прикриваючись простим репортером з агентства «Рейтер» і популярної газети «Таймс». Після цих подій починає служити на розвідку Сполученого Королівства. Стежачи за сюжетом фільму, ви зможете більше заглибитися в історію агента 007 і зрозуміти реальну підоснову багатьох подій.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Марсіанин (чекайте 8 жовтня)

«Арес-3» - грізна назва марсіанської експедиції. На Червоній планеті її наздоганяє сильна піщана буря. Головний герой картини - біолог і інженер Марк Уотни несподівано отримує досить серйозні поломки в системі свого скафандра. Його команда, думаючи, що інженер загинув, приймає рішення покинути Марс. Сюжет набуває несподіваний поворот, коли стає відомо, що Марк все ще живий.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Наступна експедиція під назвою «Арес-4» очікується через 4 роки. Перед головним героєм стоїть завдання вижити на тих скромних запаси повітря, їжі і води, які залишила його команда. У свою чергу NASA розробляє план, який дозволить наступної експедиції потрапити на Марс як можна швидше.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Франкенштейн (очікується 3 грудня)

Як не дивно, але кращі фільми 2015 осінь можуть виходити навіть в самому кінці сезону. Наприклад, очікуваний фільм «Франкенштейн» з Деніелом Редкліффом в одній з головних ролей, повинен вийти в кінці осені або на початку зими. Сюжет цієї кінокартини характеризується своєю заплутаністю, видовищністю і непередбачуваними поворотами. Кінокритики вже пророкують картині запаморочливий успіх серед молоді та дорослого населення.

Фільм оповідає про знаменитого доктора Віктора Франкенштейна і його вірного помічника Ігоря, чиї експерименти йдуть далеко від загальноприйнятих моральних норм. Нав'язлива ідея Франкенштейна створити живу істоту з мертвих тканин і тим самим допомогти людству обертається не зовсім тим, що він очікував. Його творіння виявляється справжнім породженням пекла, творящем справжнє безумство.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Фортеця (очікуємо 29 жовтня)

Популярність мультиплікаційних фільмів починає зростати. Приміром, новий мультик під назвою «Фортеця» чекають не тільки діти, але і дорослі. Його сюжет відкине вас у 1609 рік. Польсько-литовське військо обложило місто Смоленськ, але російські солдати готові оборонятися і віддати життя за свободу. Їх керівник воєвода Михайло Шенін готовий захищати свою землю і рідний народ.

Саме він є останнім рубежем для загарбників на шляху до великої столиці. Цю проблему добре відчуває на собі не тільки кожен воїн, але і дитина, що знаходиться в обложеному місті. Одним з таких дітей є Саша, який майстерно виготовляє бомби їх звичайного тесту. Він навіть намагається застосувати чаклунство, щоб викликати-таки безстрашного захисника - Царя.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Цей хоробрий воїн, озброєний списом з полум'я і щитом з вогню. Поки Сашині спроби безуспішні, він з другом Федьком пробують влаштується в Шенину помічниками. Хто знає, може їм разом вдасться розгромити ворога і звільнити рідне місто?

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Багряний пік (дата виходу: 15 жовтня)

У центрі сюжету молода і амбітна письменниця Едік Кушинг. На перший погляд вона цілком щаслива людина. У неї є все, про що мріють жінки: чоловік і справа всього її життя. Волею випадку вона раптом дізнається, що її чоловік є зовсім не тим чоловіком, яким він прикидався все це час.

За маскою зразкового чоловіка криється зовсім інша, невідома їй особистість. Не поспішайте відмовлятися від цієї новинки осені 2015. Фільми такого масштабу виходять досить рідко.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Останній мисливець на відьом (15 жовтня)

Найбільш очікуваний фільм осені для любителів жанру фентезі. Картина оповідає про невмирущого Калдуре - запеклого винищувача відьом. Він відважно б'ється з силами темряви здавна до теперішнього часу. Але Манхеттен починає тероризувати справжня наставниця відьом. Вона планує розвіяти по світу чаклунську чуму і стерти людство в хаос.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені

Перед головним героєм стала завдання пристосуватися до сучасного ритму життя. Саме таким способом він сподівається перемогти всесвітнє зло. У процесі розвитку сюжету Калдур вступає в союз в одній з відьом, які вирішили відійти від сил зла і жити звичайним життям. Фільм по-справжньому здивує вас видовищністю і масштабністю сюжету.

Що подивитися: найбільш очікувані фільми осені