ru ua

Scorpions не виступлять на "викликає сумніви території Криму

Scorpions не виступлять на "викликає сумніви території Криму Фото: Вокаліст Scorpions-Клаус Майні включений міністерством культури України в "білий список" діячів зарубіжної культури, які не підтримали російську агресію проти країни

Клаус Майне з соратниками залишилися вірними своїм переконанням і відмовилися брати участь в шоу, незважаючи на високий гонорар

Знаменита німецька група Scorpions не виступить на боксерському шоу в окупованому Севастополі, яке заплановано на 23 серпня. Про це повідомив організатор шоу Володимир Хрюнов.

"Менеджер групи Scorpions підтвердив мені всі умови, погодився на дуже великий гонорар. Але потім прислав лист: на жаль, це територія, яка викликає у нас сумніви, і ми, напевно, сюди не поїдемо. Scorpions не буде", - сказав він.

Місяць тому Хрюнов говорив, що веде переговори з групою, щоб ті виступили на шоу, названому, як і пісня гурту Scorpions, "Wind of change".

Мінкульт України в липні включив вокаліста Scorpions Клауса Майне в "білий список" діячів зарубіжної культури, які не підтримали російську агресію проти України.