ru ua

Хакери вкрали у Disney нових "Піратів Карибського моря" і вимагають викуп

Хакери вкрали у Disney нових "Піратів Карибського моря" і вимагають викуп Фото: Джонні Депп (скріншот youtube.com/Disney Movie Trailers)

Світова прем'єра фільму повинна відбутися 24 травня, а в Україні фільм вийде на один день пізніше

Хакери зламали сервери The Walt Disney Company і вкрали нову частину популярного фільму під назвою "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок", пише Deadline.

Зловмисники обіцяють викласти в інтернет п'ять хвилин фільму, якщо студія не заплатить чималий викуп у біткойнах. Надалі вони погрожують публікувати й інші фрагменти фільми довжиною в 20 хвилин кожен.


Відео Трейлер фільму "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок" (youtube.com/Disney Movie Trailers)

The Walt Disney Company стурбована ситуацією, але на поводу у злочинців йти не збираються і почали активну співпрацю з ФБР, щоб обчислити, як стався витік.

Світова прем'єра фільму призначена на 24 травня, а в Україні фільм "Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок" вийде в прокат на день пізніше – 25 травня.

До речі, Орландо Блум передбачив шосту частину "Піратів Карибського моря". Незважаючи на те, що три попередні частини не зуміли повторити успіх першого фільму, актор наполягає, що стрічки франшизи як і раніше актуальні і затребувані глядачами.