ua en ru

На Каннському кінофестивалі покажуть фільм про війну на Донбасі

На Каннському кінофестивалі покажуть фільм про війну на Донбасі Фото: Ванесса Параді у фільмі "Іній" (facebook.com/iniy.movie)

Картина литовського режисера Шарунаса Бартаса знімалася за підтримки Держкіно

На Каннському кінофестивалі в програмі "Двотижневик режисерів" покажуть фільм про війну на Донбасі. Про це повідомив глава Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

alt

Скріншот поста Пилипа Іллєнка (https://www.facebook.com/philip.illienko)

"Тільки що на прес-конференції організаторів програми "Двотижневик режисерів" Каннського кінофестивалю було оголошено про участь у ній фільму "Іній" режисера Шарунаса Бартаса, який створений за підтримки Держкіно і розповідає про війну і окупацію в Україні", - написав він.

Фільм "Іній" був знятий у копродукції Франції, Литви, України та Польщі. Одну з ролей в картині виконала відома французька акторка Ванесса Параді.

Картина розповідає про молодого хлопця з Литви, який одного разу отримує можливість приїхати в Україну і побачити, що таке окупація і війна. Він їде разом з гуманітарним конвоєм і виявляє, що реальність виявляється набагато жорстокішою, ніж він припускав.

Нагадаємо, фільм українського режисера позмагається за "Золоту пальмову гілку".