ua en ru

Продюсер "Капітана Марвел" розповів про особливості майбутнього фільму

Продюсер "Капітана Марвел" розповів про особливості майбутнього фільму Фото: Marvel Studios

Очікується, що фільм не буде стандартною історією походження героя

Продюсер фільму "Капітан Марвел" Нейт Мур в інтерв'ю відкрив деталі майбутньої картини і заявив, що історія Керол Денверс не дотримуватиметься стандартної моделі походження героя. Про це повідомляє Cinema Blend.

Нейт вважає, що подібні фільми не повинні використовувати стандартну структуру. "Є єдина структура оповідання історій походження, яку глядачі вже давно знають. Якщо ми зібралися зняти фільм про це, то ми повинні вирішити, як змінити цю структуру. Наприклад, "Капітан Марвел" - це фільм про походження персонажа, який ви не бачили раніше, і ми думаємо, що нам вдалося змінити структуру оповідання, зробивши її не типовою для цього жанру", - розповів він.

Продюсер зазначив, що майже всі фільми-оріджіни схожі один на одного. "Зазвичай ви зустрічаєте персонажа, у якого є купа проблем, здібності він отримує в кінці першого акту, а в кінці другого він вчиться управляти ними, в третьому акті починається битва з лиходієм, що володіє схожими з головним героєм силами. У більшості випадків, типовий оріджін структурований саме так, але коли ми вводимо нових персонажів, ми хочемо знайти способи змінити цю структуру, щоб, принаймні, фільм давав інший досвід і емоції нашим глядачам", - додав кінематографіст.

Прем'єра "Капітан Марвел" запланована на 7 березня 2019 року.

Нагадаємо, що зірка "Дедпула" розповів про плани на наступний фільм.