ru ua

"Розкриття злочинів підвищиться": Аваков запропонував "копам" виходити заміж за олігархів

"Розкриття злочинів підвищиться": Аваков запропонував "копам" виходити заміж за олігархів Фото: Арсен Аваков (facebook.com/arsen.avakov.1)

Глава МВС став гостем Володимира Зеленського та Валерія Жидкова в гумористичній програмі "ЧистоNews"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков запропонував дівчатам-поліцейським виходити заміж за олігархів. На думку глави відомства, це допоможе підвищити відсоток розкриття злочинів. Про це він заявив в ефірі гумористичної передачі "ЧистоNews".

"Кажуть, що перше поліцейських ви відбирали особисто... І взагалі, дивлячись на наших дівчат-поліцейських, розумієш, що смак у міністра досить хороший. Скажіть, якщо всі красиві дівчата пішли в поліцію, на кого тепер будуть одружуватися олігархи?" - звернувся ведучий Володимир Зеленський Авакову.

На що міністр відповів: "Нормально, нормально. Нехай одружуються! Розкриття підвищимо. Будемо впроваджувати своїх людей".

Також в ефірі "ЧистоNews" Арсен Аваков запропонував відкрити вірмено-грузинський ресторан з назвою "Бе-бе-бе". Міністр погодився прокоментувати питання щодо свого конфлікту з губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі. Аваков додав, що всі права на концесію він готовий передати Зеленському.

"Ресторан вірменської та грузинської кухні "Бе-бе-бе". Народ попре! На вході подають склянку води. В обличчя", - зазначив він.

Раніше "Квартал 95" висміяв відставку Яценюка.