ua en ru

Режисер "Хана Соло" розповів, хто дуже вплинув на майбутній фільм

Режисер "Хана Соло" розповів, хто дуже вплинув на майбутній фільм Фото: скріншот youtube

Джордж Лукас сильно вплинув на фільм

Режисер "Хан Соло: Зоряні Війни. Історії" Рон Ховард зізнався, як творець науково-фантастичної саги Джордж Лукас вплинув на фільм. Про це повідомляє Comicbook.

"Він проходив повз і зайшов на знімальний майданчик. Таке трапляється досить рідко, але він зробив це, щоб показати свою підтримку, що було дуже круто. Він не тільки схвально відгукнувся про фільм, але і був упевнений, що я зможу відчути його і зрозумію , як максимізувати розважальну цінність цих персонажів і цього світу", - розповів Ховард.

За інформацією видання, Джордж Лукас покликав сценариста Лоуренса Кездана працювати над фільмом про Хана Соло ще до того, як Disney купила Lucasfilm.

"Коли вони зателефонували мені, я не був упевнений, що готовий до четвертих "Зоряних війн". Тоді вони сказали: "А що якщо це буде фільм про Хана?" Я відповів, що люблю Хана. Вони немов натиснули потрібну кнопку, розумієте? Вони заявили, що я можу робити з фільмом все, що захочу, тому я не зміг відмовитися", - зазначив режисер. Ховард також додав, що син Лоуренса і співавтор сценарію "Хана Соло" Джон Кездан наповнив фільм великою кількістю посилань до інших персонажів кіновсесвіту.

Прем'єра "Хан Соло: Зоряні Війни. Історії" запланована на 24 травня 2018 року.

Нагадаємо, що стали відомі подробиці майбутнього фільму про Обі-Ван Кеннобі.