ru ua

Український анімаційний фільм посів перше місце на міжнародному фестивалі в Індії

Український анімаційний фільм посів перше місце на міжнародному фестивалі в Індії Кадр з анімаційного фільму (AnalitikaUA/youtube.com)

Наступний фестиваль - у Каннах

Анімаційний фільм з України визнаний кращим на міжнародному фестивалі у місті Пуна, Індія. Про це повідомляє сайт Аnalitikaua.

Анімаційний фільм, творцем якого є Спілка вірмен України, приурочений до пам'яті Геноциду вірмен, посів перше місце на міжнародному фестивалі в Індії.

Відомо, що мультфільм під назвою "Спасибі за шанс розквітнути знову. Вірмени" був відібраний до конкурсної програми міжнародного фестивалю Global India International Film Festival на початку березня 2018 року.

Сам фестиваль проходив 24-25 березня у місті Пуна, Індія.

Серед усіх представлених робіт ролик Союзу вірмен України був визнаний кращим у номінації BEST AD FILM AWARD.

Як стверджують у прес-службі Спілки вірмен України, робота двох авторів Андраніка Берберяна і Андрія Лидаговского буде показана на 71-му Каннському кінофестивалі у рамках позаконкурсної програми.

Крім того, анімаційний фільм буде представлений в українському павільйоні Каннського кіноринку Marche du Film.

Анімаційний фільм "Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени" знятий в 2D-анімації і побудований на образі гранатового зерна. Це вже другий соціальний ролик, присвячений темі геноциду вірмен.

Відео: Соціальний ролик (YouTube/Аnalitikaua)

До речі, нещодавно ми писали про те, що український фільм візьме участь у програмі Каннського фестивалю.

Український фільм "Серафима", знятий за однойменним романом Олеся Ульяненка їде до Канн і буде представлений на спеціальній програмі фестивалю La Fabrique des Cinemas du Monde.

Режисер цього фільму – Марися Нікітюк. Екранізація роману Олеся Ульяненка "Серафима" є другою повнометражною роботою цього режисера.

Виробництвом фільму займається компанія Kristi Films за підтримки Держкіно. Продюсерами цього кінопроекту стали Юрій Мінзянов, Мирослав Слабошпицький та Ігор Савиченко. Головну роль виконала Марія Стопник – учасниця талант-шоу "Х-фактор".