ua en ru

Абсолютна перемога музики: європейські журналісти дякували Джамалу за участь у Євробаченні 2016

19:07 17.05.2016 Вт
2 мин
Не завжди розуміючи істинний сенс пісні "1944", іноземні журналісти дякували за Джамалу унікальне музичне звучання. Учасники конкурсу також не залишилися осторонь
Абсолютна перемога музики: європейські журналісти дякували Джамалу за участь у Євробаченні 2016 Фото: Джамала отримала визнання європейських журналістів і учасників Євробачення 2016 (Віталій Носач, Styler.rbc.ua)

Перемогу української виконавиці на Євробаченні 2016 російські ЗМІ вже охрестили "політичної", а не естетичної з музичної точки зору.

У свою чергу, Джамала впевнена, що результат Євробачення 2016 – це абсолютна перемога музики. Європейські журналісти підтверджують!

"Я встигла дати близько ста інтерв'ю європейським журналістам під час пісенного конкурсу. І кожен журналіст після нашої з ним бесіди дякував мені за те, що я приймаю участь в Євробаченні 2016. Мені говорили, що я підвищую музичний рівень цього конкурсу. При цьому вони не знали, що означає 1944, вони не розуміли, про що саме я співаю в приспіві – вони дякували мені за музику", - зізнається Джамала.

Композиція Джамали виділялася на тлі "любовних" пісень

Українська виконавиця свою перемогу також пояснює унікальним звучанням і оригінальністю пісні "1944" на тлі композицій багатьох інших учасників.

"Вже після першої репетиції з'явилися заяви, що я стану переможцем конкурсу. Просто інші пісні були досить рівними за звучанням і змістом – любов, любов, любов. Моя композиція дійсно відрізнялася", - ділиться своєю думкою Джамала.

Конкурсанти Євробачення 2016 також привітали Джамалу з перемогою

продюсер певицы Игорь Тарнопольский

Фото: Продюсер співачки Джамали Ігор Тарнопольський (Віталій Носач, Styler.rbc.ua)

"Цікаво, що майже всі конкурсанти підійшли до мене після оголошення результатів і привітали з перемогою. Казали, що я була кращою. Амір – представник Франції – навіть сказав, що дуже хоче заспівати зі мною пісню. Композитор, який написав пісню учасниці з Болгарії, також сказав, що хоче зробити зі мною якусь спільну роботу", - каже Джамала.

Більш того, продюсер співачки Ігор Тарнопольський поділився інформацією, що до них надійшли пропозиції від центральних офісів звукозаписний компаній Universal і Sony Music. Зараз йдуть переговори.

Слід зазначити, перемоги на Євробаченні 2016 передувала наполеглива праця української иисполнительницы. "Інтригуючий голос" у маленькій Сусанни з'явився ще в 3 роки. Низка різних конкурсів, підкорення "Нової хвилі" і чотири статуетки премії YUNA – про те, як Джамала йшла до своєї головної перемоги, читайте в матеріалі Styler.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: